Lekarz z Indiany dr W.B. Ciarke’a praktykującego w pierwszym dziesięcioleciu XX wieku (cytowany przez lekarza Deana Blacke’a) stwierdził:

„Rak był praktycznie nieznany, dopóki nie zostały wprowadzone przymusowe szczepienia przeciwko krowiańce”

 • Konspiracja Raka (wolna polska)

  Rak. Nieunikniony zabójca, czy kontrolowana choroba?

  Rak. Nieunikniony zabójca, czy kontrolowana choroba?

John Beard (11 listopad 1858 – 1924) był szkockim embriologiem znanym z powodu swej kontrowersyjnej teorii „trophoblastycznego” pochodzenia raka i jegoeksperymentalnej terapii antyrakowej przy użyciu enzymów trzustkowych. (…) Zbiór jego prac na temat Enzymatycznej Terapii Antyrakowej został opublikowany w 1911.

Gdy zasięgnąć innych źródeł dowiemy się, że Pan Beard był w tamtym okresie czołowym specjalistą embriologiem na świecie, za co w 1906 otrzymał nominację do Nagrody Nobla. Nagrody Nobla nie otrzymał, pewnie z powodu artykułu, który w 1902 opublikował w brytyjskim czasopiśmie „LANCET” (Numer 1 magazynie medycznym świata) – przedstawiając swoje odkrycie CZYM JEST RAK. Będąc embriologiem Dr. Beard zauważył dość szybko, że komórki raka są dokładnymi kopiami komórek wczesnego płodu. (…) 

Ten wczesny płód zachowuje się bardzo agresywnie i jeśliby był nie powstrzymany – matka i sam płód zmarliby bardzo szybko ulegając rakowi zwanemu CHORIOCARCINOMA. Są znane takie przypadki. Dr. Beard zaobserwował kiedy dokładnie płód przestaje być taki agresywny – tego samego dnia gdy trzustka płodu zaczyna pracować i produkować enzymy TRYPSIN i CHYMOTRYPSIN. Oto to wspaniale odkrycie! Nikt tego nigdy nie negował – cała praca Dr. Bearda była doskonale udokumentowana.(…) Widzicie, skoro rak, według Dr. Bearda, jest swoistym rodzajem ciąży – to testem na raka powinien być normalny test ciążowy. I tak jest!!! (…) Próbował walczyć myśląc, że przekona „niedowiarków” – w 1911 opublikował książkę gdzie w detalu przedstawił owoc swojej pracy. Nic to nie pomogło.

Zatem najwyraźniej holistyczni lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie, odkryli w drodze własnych badań, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE dodawany do populacji poprzez uodparnianie. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.(…) To całkowicie ogołaca naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u austystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w szczepionkach! Zapobiega to przed wykorzystywaniem przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka czy odnieśli sukces w leczeniu autyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że szczepionki, które wstrzykują naszym drogim dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! I oczywiście jest to robione umyślnie i celowo! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia informacji.

Dodatkowe źródła:

 • Szczepionki to współczesny Cyklon B. GcMAF – lek na autyzm, raka i inne choroby.

  Już dawno podejrzewaliśmy, że wszystkie szczepionki są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka. Teraz mamy potwierdzenie. Dzięki publikacji wywiadu przez naszego wspaniałego rodaka mieszkającego na Florydzie, demaskatora NWO i mafii żydowskiej,Johna Kamińskiego, w którym autor podał wielce alarmującą informację o dodawaniu nagalazy (nazwa skrócona) – enzymu powodującego m.in. raka i autyzm do wszystkich szczepionek (tłumaczenie poniżej). Odważni lekarze chcieli to ujawnić – 10-ciu z nich już nie żyje. Ale ludobójcom nie udało się wszystkich sprzątnąć. (więcej: monitor-polski)

   

Remedium na raka:

 1. Duże dawki witaminy C podawane dożylnie unicestwia raka co zapoczątkował w latach 1970 noblista Linus Pauling a teraz badania przeprowadzał zespół naukowców z Uniwesrytetu w Kansas, opublikowane w magazynie Science Translational Medicine. [NEXUS nr 4 (96) lipiec-sierpień 2014, str. 7 ]
 2. Grzyb REISHI hamuje wzrost guzów nowotworowych, co potwierdziły badania opublikowane w 2007 w litewskim magazynie Medicina, oraz wykazują przeciwrakowe zdolności wg naukowców z Uniwersytetu Bellarmin w Kentucky. [NEXUS nr 4 (96) lipiec-sierpień 2014, str. 7]

Art w trakcie uzupełniania

Ripsonar

Reklamy