Odnoście wojny w Jugosławii, faktycznej roli Zachodu i przede wszystkim interwencji NATO – odsyłam do świetnej książki Waldemara Łysiaka pt. „Stulecie Kłamców” która te zawiłości rozjaśnia.PRAWDA JEST BOWIEM MROCZNIEJSZA NIŻ BYŚ MYŚLAŁ…

Napiszę tylko jedno. Nikczemność USA wraz z jej strukturą militarna zwaną NATO, jest wprost niewiarygodna.  Wierzę jednak, iż prawda wyjdzie na światło dzienne przez co nadejdzie dzień w którym USA padnie za swoje zbrodnie na ludzkości.

Slobodan Milošević, kozioł ofiarny tej gry przed tzw. Trybunałem w Hadze wypowiedział znamienne słowa;

Slobodan Milošević

Slobodan Milošević

„Trzy kłamstwa razem wzięte nie stanowią prawdy, tylko większe kłamstwo! Wszystkie trzy oskarżenia mają wspólny wątek, to jest trwającą wciąż zbrodnię przeciw Jugosławii, przeciw mojemu narodowi. To, co tu się dzieje jest oczywistym ogromnym nadużyciem władzy celem spreparowania oszustwa historycznego, w którym ci, co opowiadali się za zachowaniem Jugosławii mają być obciążeni jej zniszczeniem, ci co bronili kraju mają być oskarżeni o zbrodnie, natomiast ci, którzy orędowali i dokonali secesji, popierając separatyzm i terroryzm mają być uniewinnieni– ponieważ stały za nimi siły, które chciały zapanować nad Bałkanami, aby móc wykorzystać tą strategiczną pozycję do wprowadzenia swojej władzy gdzie indziej.”

Ave

Ripsonar

Reklamy