Kanibalizm towarzyszy ludzkości od niepamiętnych czasów. Główne ogniwa tej, choć wynaturzonej natury znajdziemy w Chinach, Tajwanie, Papui i Nowej Gwinei, Filipinach i Afryce. Jaki jest powód tej konsumpcji? Na pewno nie brak żywności. Otóż kulturowo konsumowano najczęściej wroga, czarownika, wojownika lub z zemsty. Większość tych morderstw to tzw: rytualne morderstwa – bo takimi w rzeczy samej są. Mord i konsumpcja miała na celu wiele interpretacji i oczekiwań.

Restauracja w Nigerii Anambra została zamknięta po tym jak się okazało, serwowała gościom ludzkie mięso! O całej sprawie nagłośniło BBC. W czasie zatrzymania, w kuchni znalezione m.in przechowywane dwie świeżo odcięte głowy ludzi (które jeszcze krwawiły).

Dochodzenie potwierdziło, że ludzkie mięso jest sprzedawane  otwarcie na targowiskach w kilku miastach w Chinach i na Tajwanie. (Report Claims China & Taiwan Sell Human Meat)

Mieszkaniec Tiongkok z Chin widział ten przerażający widok z pierwszej ręki. „Poszczególne wędliny są na wyświetlaczu na całym Tiongkok na sprzedaż”, powiedział Chao Huang. „Oni reklamują różne części ciała ludzkiego, a dziewczyny są najbardziej kosztowne.”

Oni wierzą, że jedzenie ludzi, pomaga im zdobyć seksualną wytrzymałość, siłę i piękno.

Zmarłe dziecko w Chinach może zjeść już do $ 70 dolarów amerykańskich.

Human Meat Found In McDonald’s Meat Factory !

Ja się pytam, w jaki sposób w tak znanej i renomowanej firmie może znaleźć się ludzkie mięso?

W sierpniu 2009 r., 21-letnia Gabriela Rico Jimenez przy luksusowym hotelu oskarżyła osoby z elit o kanibalizm. To wydarzenie miało miejsce w Monterrey w Nuevo Leon, w Meksyku na ulicy w Ocampo między aleją Cuauhtémoc i Pino Suárez. Dziewczyna wydawała się być w szoku. Krzyczała, że chce wolności i nalegała twierdząc, że jedli ludzie, nawiązując wielokrotnie m.in do królowej Anglii Elżbiety II. Stwierdziła iż wszystko zaczęło się w 2001 roku i o wszystkim wiedział i bym zaangażowany Carlos Slim” ( jak ktoś nie wie jest to człowiek, który jest właścicielem Telmex, firmy wartej olbrzymie pieniądze). Carlos Slim jest częścią meksykańskiej elity a jego majątek szacuje się na 53 miliardów dolarów. Tak jak poszlaki i stwierdzenia w internecie – również przychylam się do stwierdzenia, iż Gabriela jest jedną z sieci ofiar kontroli umysłu, które jako niewolnice są wykorzystywane przez majętne osoby na Świecie. Jest to podziemny rynek usług który ociera się o rytualne ofiary z ludzi, kanibalizm, satanizm, rozrywkę, a ten trop sięga elit w USA. Po tym, jak została zatrzymana w areszcie przez policję, następnie została wysyłana do centrum psychiatrycznego w Buenos Aires gdzie pozostaje ponoć na czas nieokreślony.

Gabriela Rico Jimenez – ujawnia mordy i kanibalizm wśród elit na Świecie!

Rejony kanibalizmu;

Papua Nowa Gwinea (dokument „Współcześni kanibale” National Geographic)

Ripsonar