Największe czaszki na świecie – nowy niezwykły film Briena Foersteraczaszki Paracas Tello found more than 300 of these elongated skulls, which are believed to date back around 3,000 years. A DNA analysis has now been…

Zanim przejdziemy do meritum zapraszam na przedsmak tego tematu;

youtube logoBrien Foerster. Dlaczego czaszki z Paracas są tak wyjątkowe?

Pojawił się nowy film Briena Foerstera ukazujący największe czaszki jakie kiedykolwiek pokazano. Trzeba przyznać, że nareszcie widać dokładnie jak ogromne one są ! Do tego dobrze zaprezentowane są oczodoły tych istot, znacznie większe od standardowych ludzkich. Film przedstawia słynny ogromny okaz „Chongos”.

Największą pojemność czaszki jaką udostępniły muzea jest tak zwana czaszka „Chongos”. „Chongos” to nazwa miejsca, z którego została wydobyta. Nie posiada istotnych szwów czaszkowych obecnych u wszystkich homo sapiens sapiens. Okaz niezwykły w swych rozmiarach i cechach anatomicznych ! Zapraszam do obejrzenia tego filmu, pierwszy w kolejności.

W dniu 05/07/2013 został upubliczniony poniższy wykres badań spektroskopem cząsteczek. Badania były przeprowadzone na prośbę wcześniej wspomnianego w moich publikacjach badacza L.A. Marzulliego, na tym diagramie widać rezultaty analizy czterech próbek włosów, włos naturalny człowieka (control sample) obecnie żyjącego, mumi „Istot z Peru”, hybrydy z pojazdu UFO oraz włos farbowany-ludzki. Jak widać z wyniku tego badania hybryda ufo jest bardzo identyczna z „Istotami Nefilim” znajdowanymi w Peru ! Czerwona linia to UFO hybryda, a niebieska to włos wielkich czaszek z Peru. Czyżby jednak manipulacje genetyczne ?

Prezentuję również film na temat czaszki „Gwiezdnego Dziecka”. Gwiezdne dziecko było dorosłą osobą, miało inną budowę anatomiczną, posiadało możliwości tworzenia uzębienia w sposób, który obsielibyśmy jako nie pasujący do wiedzy biologicznej o człowieku, film pokazuje kompletnie dziwne, żeby nie powiedzieć szokujące elementy budowy „hybryd” z Ameryki południowej. Widać jakieś niezwykłe włókna wbudowane w szkielet-kość istoty z Ameryki ! Pięć nowych zębów gotowych zastąpić stary ząb ! Jak zwykle interpretacje tego typu odkryć to problem ludzkiej świadomości, czy jesteście gotowi na takie rewelacje ? Wielu doznaje nieprzyjemnego uczucia na coraz to nowe dane wspierające historie opowiedziane nam przez starożytnych, inne od błędnej ewolucyjnej historii.
https://youtu.be/Rz99gqZJBh0

Za; http://www.argonauta.pl

Więcej;

  1. Analiza anatomiczna czaszek rudowłosych-czerwonoskórych-niebieskookich („Nefilim”?)

Reklamy