Jest za Nowym Porządkiem Świata zwanym NWO (NEW WORLD ORDER) w którym;

Jest za multikulti w Europie czyli wielonarodowościową której celem jest destabilizacja Europy za pomocą imigrantów. Np.

  • Fundacja Open Society Institute, sfinansowała „podręcznik imigranta” który zawiera wskazówki, mapy, numery telefonów i informacje dotyczące uzyskania pomocy w całej Europie!
  • Miliarder George Soros potwierdził, że chce doprowadzić do upadku granic Europy, w następstwie oskarżenia premiera Węgier Viktora Orbana, bo ten oskarżył Sorosa, że celowo zachęca do potęgowania kryzysu imigracyjnego.Inwazja ta napędzana jest z jednej strony przez przemytników ludzi, a z drugiej strony przez tych działaczy, którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe – powiedział Orban. (…) Soros opublikował oświadczenie w Bloomberg Business, twierdząc, że:

    Jego (Orbana) plan traktuje ochronę granic państwowych jako cel i uchodźców jako przeszkodę. Nasz plan traktuje ochronę uchodźców jako cel i narodowe granice jako przeszkody. – dodał Soros.

Jest za finansowaniem grup z Open Society, w celu destabilizacji państw lub regionu.

  • Na temat Amnesty International, Anthony Cartalucci pisze:

Amnesty bierze pieniądze zarówno od rządów jak i korporacyjnej finansjery. Choćby od Open Society, jednej z najbardziej zniesławionych grup finansowych, której przewodniczącym jest przestępca finansowy George Soros (Open Society finansuje także Human Rights Watch i niezliczoną liczbę innych organizacji „praw człowieka”).

  • Bankster George Soros sponsoruje kolejną organizację, która z butami wchodzi do Polski. Projekt nosi nazwę „Refugees Welcome Polska” i umożliwia zaadoptowanie do swojego domu imigranta, który spełnia kryteria obywatela.

Organizacja działa już w kilku krajach i właśnie zaczyna swoje wojaże w Polsce. Na stronie internetowej refugees-welcome.pl można znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dotyczące przebiegu adaptacji w swoich domu imigranta.

Oto część z pytań na które można znaleźć odpowiedź klikając w witrynę:

– Jak długo może/musi mieszkać u mnie uchodźca?

– Jak szybko po rejestracji mogę się spodziewać nowego współlokatora?

– Co się dzieje od momentu zgłoszenia mieszkania do momentu wprowadzenia się uchodźcy?

– Jak wyglądają formalności związane z wynajmem pokoju? Czy uchodźca za niego płaci?

– Czy mogę zarejestrować pokój, jeśli nie mam możliwości udostępnienia go za darmo?

– A co, jeśli ja i mój współlokator się nie dogadamy?

Organizacja pomaga również sfinansować podróż imigranta do Polski, a jeśli jest taka potrzeba to nawet jego pobyt w naszym kraju!

„George Soros, jeden z głównych sponsorów kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, figuruje w dokumentach, które wyciekły w kwietniu z panamskiej firmy prawniczej Mossack Fonseca. Filantrop, założyciel Instytutu Społeczeństwa Otwartego, miał aktywa w spółkach offshore, zajmujących się również handlem bronią” – donosi amerykańska stacja telewizyjna „Fox News”.

Niemiecka Telewizja demaskuje zbrodniczą działalność Georga Sorosa  wideo (napisy PL)

niemiecka TV o Sorosie

Niemiecka telewizja ujawnia kim jest Soros i jakie ma cele!

George Soros został zdemaskowany przez niemiecką telewizje KLA.TV jako jeden z głównych filarów dokonujących się przemian na świecie. Pieniądze żydowskiego miliardera finansują rewolucje i zmiany odczuwalne na całym świecie, za jego plecami stoi najpotężniejsza rodzina żydowskich bankierów Rothschild (Rotszyld), która od ponad 200 lat kontroluje sektor bankowy oraz stawia podwaliny pod budowę rządu światowego tzw. Nowego Porządku Świata.

Soros powiązania z Fox'a

Powiązania G.Sorrosa wg. Fox’a

Ripsonar