Witajcie. Wykład Kevina Annetta na konferencji w Czechach 07.2016 r.

Przedstawiam bardzo ważny materiał (jeden z wielu) jaki został zaprezentowany na konferencji w Czechasz pt.: „Od iluzji do rzeczywistości” w dn. 23-24 lipca 2016 r w Pradze.

Kevin Annett – jest współzałożycielem Międzynarodowego Trybunału Do Spraw Przestępstw Kościoła i Państwa ITCCS oraz Międzynarodowego Sądu Sprawiedliwości i Prawa Zwyczajowego. Ujawnił sprawę ludobójstwa dotyczącego dzieci aborygenów, a także zawłaszczania ziemi przez Zjednoczony Kościół Kanady. Kevin także ujawnił Rytuał Znęcania się Satanistów, a także procedurę handlu dziećmi przez tzw. „Elitę“ do takich krajów jak Holandia, Belgia, Wielka Brytania oraz Watykan poprzez ogólnoświatową siatkę powiązań. Kevin jest autorem kilku książek.
Odwiedźcie http://itccs.org/2013/01/01/biography-rev-kevin-daniel-annet-m-a-m-div/

O czym w takim razie będzie mówił na tej prelekcji?

O tym, że Watykan tak jak i rody królewskie oraz bogaci tego świata bawią się w satanizm, polują na dzieci, zbierają trofea itp. Dlatego abdykował Papież Benedykt XVI oraz prawdopodobnie abdykuje Papierz Franciszek – gdyż jeden jak i drugi bawi się w te gry na całego. Kevin zebrał mnóstwo dowodów tych niegodziwości, powołał sąd który uznał wszystkie oskarżenia za właściwe by wydać wyroki na tych satanistów. Dla katolika to na pewno szok – oczywiście w odniesieniu do instytucji (korporacji) jaką Watykan faktycznie reprezentuje.

youtube logoPrague Conference 2016. Kevin Annett 1/5 (napisy PL)

  • Prezentacja gości konferencji, którzy otrzymali „Pokojową Nagrodę Pragi 2016”
  • Historia Kevina
  • 9 krąg i satanizm

youtube logoPrague Conference 2016. Kevin Annett 2/5 (napisy PL)

youtube logoPrague Conference 2016. Kevin Annett 3/5 (napisy PL)

  • O istocie, która rządzi światem karmiąc się duchowa energią

youtube logoPrague Conference 2016. Kevin Annett 4/5 (napisy PL)

youtube logoPrague Conference 2016. Kevin Annett 5/5 (napisy PL)

  • 15 sierpnia to okres rytualnych mordów. Apel o obywatelskie patrole w parafiach!

Materiały uzupełniające:

  • http://itccs-polski.blogspot.com/
  • W Irlandii dokonano odkrycia masowego grobu dzieci (dodatkowy materiał eng. TU)W mieście Tuam w Irlandii dokonano szokującego odkrycia. Masowy grób zawierający szczątki, jak się podejrzewa, blisko 800 małych dzieci został znaleziony przy dawnej siedzibie domu dla panien z (nieślubnymi) dziećmi – pisze gazeta „The Irish Mail on Sunday”. (…) Na liście przyczyn śmierci dzieci chowanych w masowym grobie znajdują się: niedożywienie, odra,padaczka, gruźlica, zapalenie żołądka i jelit oraz zapalenie płuc. Dzieci były przeważnie grzebane bez trumien w nieużywanym betonowym zbiorniku na wodę. Miejsce pochówku nie było w żaden sposób oznaczone. Podejrzewa się, że w grobie spoczywają szczątki co najmniej 796 dzieci. (…) Według jej listy (Odkrycia dokonała mieszkanka Tuam, historyk Catherine Corless) najstarsze dziecko, które zmarło w Domu, miało 9 lat, najmłodsze zaś tylko 2 dniWszystkie dzieci zmarły w czasie działania domu, w latach 1925-1961.

Dom Tuam dom

Tuam wnetrze

Ave

Ripsonar