W końcu nawet ONZ nie wytrzymuje retoryki Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzi i dostrzega prawdziwe działania i faktyczne intencje USA w sprawie Syrii. onzObalenie władzy poprzez demonizowanie rządu prezydenta Assada (a przy tym Rosji) dla własnych celów USA strało sie lekka przesadą nawet dla ONZ, co jak wiemy jest nie lada wyczynem. Przyznanie takich rewelacji na forum publicznym, szczególnie podstępne działania pod pozorem działań humanitarnych przelało szale goryczy i reprezentanci ONZ jak Henry Lowendorf powiedział wprost:

„To, co powiedział Alfred to prawda, walczymy z masową propagandą która demonizuje rząd Syrii, jej przywódców, co poprzedza każdą inną interwencję Stanów Zjednoczonych w ciągu wielu dziesięcioleci. To ma na celu przekonanie ludzi, że to jest słuszne obalić rząd „w celach humanitarnych” i zamienić go na cokolwiek. Stany Zjednoczone preferują rząd który nie jest niezależnym, który zgadza się z jakąkolwiek polityką Stanów Zjednoczonych.”

youtube logoONZ. USA szerzy propagandę w sprawie Syrii [2016]  (skrypt patrz niżej)

Aby zobaczyć całe wystąpienie zamieszczam link poniżej.

youtube logoPeace Group ; NATO & U.S. Spreading ‚Disinformation on Syria’

Gorąco zachęcam szczególnie dla znających język by następnie podzielić się z tą unikatową wiedzą, bo prawda w końcu wychodzi na światło dzienne i trzeba wskazywać ją innym. Bo tylko tak można starać się zatrzymać koła propagandy dążące do wojny na miarę globalną. A tego na pewno nikt zdroworozsądkowy człowiek mający rodzinę i czyste serce nikomu nie życzy. Oby tylko nie za późno.

Materiał zaczerpniety z zaprzyjażnionej strony Stevena tj. Izraeli Live news
https://www.youtube.com/user/BenDeNoon Zapraszam.

Skrypt wideo: 

onz-2

1  Zgodnie z naszym osądem postanowiliśmy nawiązać kontakt z amerykańskim ruchem pokojowym i poprosić o udział w delegacji do Syrii i oszacować sytuację zarówno oficjalną, jak i nieoficjalną w społeczeństwie obywatelskim, aby umożliwić własne i niezależne ustalenie sytuacji w Syrii i drogi do pokoju. To jest nasza odpowiedzialność. Naszą odpowiedzialnością jest przede wszystkim kontakt z amerykańskim ruchem pokojowym i amerykańskim narodem. Kampania dezorientacji amerykańskiego narodu jest intensywna. Naszym celem jest próba wyjaśnienia, zrozumienia, dzięki czemu naród amerykański będzie mógł ubiegać o zakończenie interwencji i pokój.

2  To, co powiedział Alfred to prawda, walczymy z masową propagandą która demonizuje rząd Syrii, jej przywódców, co poprzedza każdą inną interwencję Stanów Zjednoczonych w ciągu wielu dziesięcioleci. To ma na celu przekonanie ludzi, że to jest słuszne obalić rząd „w celach humanitarnych” i zamienić go na cokolwiek. Stany Zjednoczone preferują rząd, który nie jest niezależnym, który zgadza się z jakąkolwiek polityką Stanów Zjednoczonych. To, co widzieliśmy w Damaszku, w dwóch wioskach, odwiedziliśmy dwie wioski poza Damaszkiem zaprzecza propagandzie która nas otacza. To trudne, nawet dla tych z nas którzy są w ruchu pokojowym od dłuższego czasu, ignorować tę propagandę. Jest ona tak dobrze zorganizowana.

3 ..pracować razem, nawiązywać współpracę, aby przekazać prawdę do Stanów Zjednoczonych. Dla mnie jako dla amerykańskiego obywatela to haniebne przyznać się,  co mój rząd robi w suwerennym kraju w Syrii. Nie mamy żadnego prawa nakładać te nielegalne sankcje. Rząd mówi, że te sankcje rzekomo są skierowane przeciwko rządowi Syrii, ale faktycznie to jest przeciwko narodowi, przeciwko społeczeństwu obywatelskiemu, ludziom którzy próbują utrzymać infrastrukturę, opiekę zdrowotną i bezpieczeństwo syryjskiego narodu. Jedną rzeczą która rzuciła się mi w oczy jest brak leków i to, że syryjskie dzieci umierają, ponieważ nie mogą dostać mieszanek dla chemoterapii które nie są dostarczane z powodu nielegalnych sankcji nałożonych przez USA i Zachód. Ponadto nie są dostarczane materiały i części do przedsiębiorstw które próbują to utrzymać. A one próbują działać nie tylko dla pieniędzy, ale też dla zatrudnienia ludzi. Bo gdy ludzie nie mają jak zarobić na życie, oni stają się sfrustrowani. Wiemy, że niektórzy Syryjczycy, mogli przyłączyć się do terrorystów przeważnie z powodów ekonomicznych, ponieważ nie mogli zarobić na życie. Ich darczyńcy, USA i inni, którzy współdziałają, aby finansować ten terroryzm bardzo hojnie płacą ludziom za udział w tej nielegalnej działalności przeciwko narodowi syryjskiemu.

Polecam również dla uzupełnienia artykuł:

Dodatkowe materiały wideo:

Ave
Ripsonar News