1. Deklaruje wojnę z Iranem o czym wspomina już w 2008 roku podczas wywiadu telewizyjnego:

  Hillary Clinton

  Hillary Clinton

Chcę aby Irańczycy mieli świadomość, że jeśli zostanę wybrana na prezydenta, wtedy zaatakujemy Iran, chcę aby to zrozumieli…. Ponieważ oznacza to, że muszą się bacznie przyglądać swojemu społeczeństwu, bo bez względu na stadium zaawansowania ich programu budowy broni atomowej na przestrzeni najbliższych 10 lat, wtedy mogli by lekkomyślnie uznać że mogą zaatakować Izrael, my będziemy w stanie całkowicie ich zetrzeć z powierzchni ziemi.

youtube logoHillary Clinton zaatakuje Iran jak zostanie prezydentem [2008]

2. Amerykański Newsweek już 5.11.2016 ma przygotowany nagłówek wraz z biografią zwyciężczyni wyborów na prezydenta USA, którą jest Madam Clinton. Ujawnił to anonimowy pracownik gazety. Data wydania 14 stycznia 2017 r.!  (info Jim Stone) [1]

newsweek-clinton

 • W 16 stanach głosy będą liczone przez maszyny dostarczone z Wielkiej Brytanii firmy Smartmatic, powiązanej z agentem żydowskich banksterów Rotszyldów, miliarderem George Sorosem. Wśród tych stanów są zazwyczaj kluczowe dla wyników Floryda i Arizona. Smartmatic podał nawet, że dostarcza 50,000 maszyn do liczenia głosów, podczas gdy ta firma nawet nie jest na liście zatwierdzonych przez rząd federalny do wyborów!

Wikileaks ujawniła niedawno tysiące e-maili Hillary Clinton i jej ekipy, z których wynika, że jej polityką w całości kieruje właśnie Soros, który pomaga jej także milionami dolarów.

Portal Polizette przypomniał, że Chairman Mark Malloch-Brown, prezes firmy Smartmatic , do której to należą maszyny liczące głosy, jest byłym oficjelem ONZ-u i zasiada w zarządzie Fundacji Open Society Sorosa (taka Otwarta Rzeczpospolita, czy Fundacja Batorego, tylko w większej skali). W latach 90-tych Malloch-Brown był członkiem Komitetu Doradczego Sorosa w Bośni i innych organizacjach tego miliardera.

George Soros jest kryminalistą poszukiwanym listem gończym przez Rosję za niemalże całkowite zniszczenie jej ekonomii na początku lat 90-tych. Co zdumiewające, w 2012 roku ten kryminalista i architekt nowoczesnego ludobójstwa, został uhonorowany przez prezydenta Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Teraz wraz z Hillary Clinton knuje przeciwko USA i dokonuje niemalże jawnego zamachu stanu. [2]

 • Jeden z najbardziej uhonorowanych asów wywiadu amerykańskiego, założyciel Delta Force, Steve Pieczenik, po raz pierwszy od 25 lat pokazał się publicznie i ujawnił, że w USA ma miejsce cicha wojna pomiędzy klanem Clintonów powiązanych z międzynarodową finansjerą, Arabią Saudyjską i Izraelem, a patriotami w służbach amerykańskimi, w tym głównie w armii. Potwierdzają to inne wypowiedzi, i tak. np. prezes Komitetu House Homeland Security Michael Mccau w wiadomościach Fox News powiedział wprost, że Hillary Clinton mogła dopuścić się zdrady państwowej, używając w sposób niezabezpieczony swoich skrzynek e-mailowych, na które włamało się 5 zagranicznych służb, co z pewnością zagroziło bezpieczeństwu USA, w tym szczególnie życiu agentów wywiadu za granicą. Prowadzone jest śledztwo w tym temacie. Dodatkowo FBI ma dowody na to, że Fundacja Clintonów zrabowała z pieniędzy podatników miliony dolarów. Ludzie Clintonowej jak szef sztabu wyborczego John Podesta, zacierają ślady swojej kryminalnej działalności poprzez usuwanie tysięcy maili z serwerów – nic to jednak nie da, gdyż dowody już są zgromadzone.

W Wikileaks na podstawie przechwyconych maili ujawniono, że John Podesta jest okultystą i bierze udział w orgiach satanistycznych rytualnych Mariny Abramovich, w których używane są małe dzieci. Konspiracja satanistyczna sięga dalej, Alex Jones wprost mówi, że Hillary Clinton jest „psychopatycznym demonem z piekieł, który jak tylko dorwie się do władzy, to będzie próbował zniszczyć planetę. Mówili mi to ludzie z jej otoczenia, że jest przejęta przez demony. Zarówno Obama jak i Hillary śmierdzą siarką, śmierdzą piekłem”.

 • Żyjący eksprezydenci. Jestesmy za Hillary. Za kilka dni Amerykanie wybiorą nowego 45-go prezydenta. Z żyjących 4-ch byłych prezydentów plus bieżący Obama (czyli 3-ch Demokratów i 2-ch Republikanów) żaden nie chce widzieć Trumpa prezydentem: George Bush Sr., George W. Bush, Bill Clinton, Jimmy Carter i Barack Obama.
 • Wg opinii Larry Nicholsa jednego z byłych bliskich współpracowników Clintonów, który się przyczynił do ich kariery, Hillary wygra 6 punktami procentowymi. Jednakże okaże się, że doszło do oszustw wyborczych i po ponownym przeliczeniu głosów Trump ma wygrać 2-3 punktami. Nichols jest umierający na raka.
 1. USA wycieki na temat zbrodni klanu Clintonów i Sorosa, kontroperacja patriotów w służbach
 2. Tamże
 3. Dziennikarka śledcza wyjawia całą prawdę o Hillary Clinton, politycznym kameleonie [mediumpubliczne.pl]
Reklamy