Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

 1. Zagrożenie wojną. Bliski Wschód i Wojna w Syrii, oraz Turcja może być czynnikiem sprawczym rozlewającej się pożogi. Jest to większy plan, którego rozwój zahamowała Rosja angażując się na Bliskim Wschodzie. Ale na jak długo?
 2. UE bliska rozpadu, ale z tendencją na podział.
 3. Kryzys imigracyjny w Europie się nasili,  przy czym pojawią się nowe i zmasowane ataki terrorystyczne. To tez jest częścia wiekszego planu (razem z przemycanymi grupami wywrotowców).
 4. Kadencja Trumpa ma być pozytywna i ogólnie ma uspokajać atmosferę, którą Amerykanie naważyli. jednak juz na początku roku ma dojśc do 2 incydentów na lini Biały Dom a Moskwa, z Trumpem w roli głównej.
 5. W Polsce PIS będzie rządził tzw. silną ręką. KOD będzie chciał się przekwalifikowac w partię, a do tego do łask ma powrócić SLD oraz Kwaśniewski.
 6. Petru skompromituje się w sejmie
 7. „Białe jak mąka” i wielka afera
 8. W polskiej polityce dojdzie do strzelaniny „padną strzały”
 9. Zima ma być słaba i szybko zobaczymy wiosnę.
 10. opozycja zmuszna jest (dyktowane z zewnatrz?) do nawet skrajnych rzeczy – nawet sabotaży aby obalić rząd PIS by nie przetrwał 4 lat kadencji.
 11. Odkryją nowy nośnik informacji który zrewolucionizuje komunikację.

Ad. 6. Tutaj nie trzeba chyba nic pisać:)

Ad. 7.

Co ciekawe niedawno czytałem o tym….:

Na poziomie morza woda zaczyna wrzeć w temperaturze 100 stopni Celsjusza. Nie od dzisiaj wiadomo też, że jeśli wodę umieścimy w bardzo małej przestrzeni, zmienia się jej temperatura wrzenia i zamarzania, spadając o około 10 stopni. Teraz naukowcy z MIT zaobserwowali nowe niespodziewane zachowanie się wody.

Po umieszczeniu w węglowych nanorurkach woda zamarza nawet w temperaturze, w której powinna wrzeć. Odkrycie to pokazuje, że zachowanie się materiałów ulega drastycznym zmianom gdy umieścimy je w strukturach o pojemności liczonej w nanometrach. Może też doprowadzić ono do powstania nowych urządzeń, takich jak np. wypełnione lodem przewody, które będą wykorzystywały właściwości elektryczne i termiczne lodu pozostając stabilne w temperaturze pokojowej.Gdy umieścimy płyn w nanoprzestrzeniach zaburzamy jego przejścia fazowe – mówi profesor Michael Strano. (…) Mogą dzięki temu powstać ‚lodowe kable’, które będą świetnie przewodziły protony, gdyż woda przewodzi je co najmniej 10-krotnie lepiej niż typowe materiały przewodzące. W ten sposób uzyskamy bardzo stabilne wodne kable – dodaje profesor Strano. (losyziemi.pl)

Ripsonar