ID Sniper Rifle

2002 – Chip implementowany za pomocą snajperki został po raz pierwszy zaprezentowany przez firmę Empire North [1] w Pekinie podczas Chińskiej Wystawy Policyjnej. (kolejna prezentacja w 2004 w Nowym Yorku). Jest to tzw. ID Sniper Rifle – Identyfikacyjny Karabin Strzałowy. Broń zaprojektowali Jakob Boeskov i Kristian von Bengtson. Co to cacko ma robić? Otóż wg informacji handlowej ID Sniper jest używany do wszczepiania z dużej odległości (do 1,1 km) mikroczipu GPS w ludzkie ciało przy użyciu karabinu o wysokiej mocy strzału.  Twórca twierdzi , że procedura przynosi niewielki ból fizyczny gdy mikroczip wchodzi w ciało nie spodziewającego się tego człowieka, podobny do ukąszenia komara trwającego ułamek sekundy.

ID Sniper Rifle

Wg Empire North przestrzeganie prawa wymaga posiadanie takiego typu broni!

„Kiedy wielkomiejskie pole walki staje się coraz bardziej skomplikowane, potrzebne są nowe metody kontrolowania tłumów i kierowania nimi. Uwaga mediów zmienia zasady gry. Czasami trudno jest nawiązać na ulicach kontakt bojowy z nieprzyjacielem bez powodowania uszczerbku dla posiadającego duże znaczenie wizerunku państwa. Zamiast tego, Empire North proponuje oznaczenie i identyfikację podejrzanych osób z bezpiecznej odległości, umożliwiając krajowej agencji przestrzegania prawa śledzenie celu za pomocą satelity w nadchodzących tygodniach”. [2]

22.04.2004 – w Washingtonie Empire North prezentuje swoje cacko tym razem bezpieczeństwu wewnętrznemu (Homeland Security), o czym informuje biuletyn opublikowany przez Congressional Quarterly Group.

Oczywiście starano się zdyskredytować ową technologię twierdząc że cały projekt to tylko fantazja Boeskov’a, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Na pewno? Zobaczmy.

 RFID

Budowa

„Naukowcy opracowali baterie dla wszczepialnych chipów RFID”:

„Grupa naukowców ze Stanów Zjednoczonych i Chin współpracowała przy stworzeniu małych wszczepialnych baterii, które żywią się ludzką energią. Te cienkie, elastyczne pochłaniacze mechanicznej energii zostały pomyślnie przetestowane na krowach. Proces wykorzystuje tak zwane konforemne, piezoelektryczne zbieranie i kumulowanie energii z ruchów serca, płuc i przepony.

Po 11 września 2001 roku Rodzina Jacobsów jako pierwsza, publicznie dobrowolnie zaszczepiła się chipami RFiD.

2004 – Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration – FDA) w USA zatwierdza używanie technologii RFiD do wszczepiania w ludzkie ciało. Jest nim VeriChip – pierwszy biochip identyfikacyjny przeznaczony do wszczepiania w ludzkie ciało. Został wprowadzony na rynek przez VeriChip Corporation.

Głównym przeznaczeniem mikrochipu ma być służbie zdrowia. Również w Rosji w Petersburgu sugeruje się matkom swoich dzieci by je było można zaszczepić aby mieć piecze nad ich bezpieczeństwem. W takim mikrochipie zawarta jest bowiem informacja o: danych osobowych osoby zaszczepionej, historia chorobowa oraz rzecz jasna nadajnik w stylu GPS.

Jadalny mikrochip i elektroniczny tatuaż firmy Google. Zainteresowany? [2013]

Badania dotyczące obserwacji i kontroli ludzkiego zachowania i ich możliwego użycia w rehabilitacji i kontroli, były przeprowadzane od lat sześćdziesiątych. Eksperci bezpieczeństwa narodowego, tacy jak Dr. Steven Metz i Dr. James Kievith przepowiedzieli w ich sprawozdaniu „Rewolucja w sprawach militarnych i konflikt bez wojny” („The Revolution in Military Affairs and Conflict Short of War”) dla collegu Armii Amerykańskiej, że w najbliższej przyszłości każdy Amerykanin stanowiący ryzyko, może być wyposażony w elektroniczne i osobiste urządzenie lokalizujące (IPLD)[24]. Sugerowali oni, że takie urządzenie może być zainstalowane na stałe pod skórą, dla przykładu, aktywując się automatycznie w chwili opuszczania USA, podczas przechodzenia przez system kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Predykcje tych ekspertów narodowego bezpieczeństwa przypominają plany Dr. Josepha A. Meyera, specjalisty komputerowego z Narodowej Agencji Bezpieczeństwa (NSA). W latach siedemdziesiątych, Dr. Meyer zaproponował przydział transporderów Amerykanom aresztowanym za przestępstwa [2].

W późnych latach pięćdziesiątych, wczesnych sześćdziesiątych, naukowiec neurolog, Dr. Joseph Delgado wynalazł stimoceiver, elektrodę mogącą odbierać i transmitować sygnały elektroniczne przy pomocy fal radiowych typu FM. Urządzenie takiego typu, wszczepione do mózgu poprzez na przykład zatoki i aktywowane przez fale radiowe FM, będzie działać jako pełen siły stymulant. Można byłoby sugerować, że stimoceiver został od tego czasu zmodyfikowany dla odbioru stymulacji z fal mikrofalowych i jest zdolny sprawować wysokiego stopnia kontrolę nad mechanizmami reakcji zaszczepionej ofiary [25].

W bieżącym dokumencie, opublikowanym dla studiów „Air Force 2025″[24], zatytułowanym „Operacje Informacji: Nowe Zdolności Prowadzenia Wojny”, autorzy piszą o zaszczepionej do mózgu- sytuacji cybernetycznej.[26] W dokumencie tym autorzy propagują wszczepione, mikroskopowe chipy mózgowe, które wykonują dwie funkcje: Bio-chip łączy zaszczepionego osobnika z konstelacją zintegrowanych lub smart satelitów (IIC) na niskiej orbicie, kreując interfejs pomiędzy zaszczepioną osobą i źródłami informacji. Wszczep retransmituje wyprocesowaną informację z IIC do użytkownika. Na drugim etapie, bio-chip kreuje generowane komputerowo uzmysłowienie mentalne, bazowane na zapotrzebowaniu użytkownika. To uzmysłowienie zawiera w sobie użytkownika i umiejscawia go w „przestrzeni bojowej”. Następnie, szeroki asortyment broni uśmiercających i nie uśmiercających zostanie połączony z IIC, pozwalając specjalnie zaszczepionym użytkownikom (super żołnierzom cybernetycznym) na bezpośrednie użycie tych broni. Znaczy to, że żołnierz spogląda na normalny świat plus na nałożone informacje, identyfikujące i opisujące obiekty w polu jego widzenia. Może on ewaluować groźbę, jaką reprezentują te obiekty i zlecić rozmaite systemy broni dla zniszczenia tych celów z odległości.

Dr. Joseph Sharp i Allen Frey eksperymentowali z mikrofalami, próbując transmisji wymawianych słów bezpośrednio do wnętrza ucha, poprzez pulsujące mikrofale. Praca Dr. Freya na tym polu, datująca się w tył do lat sześćdziesiątych, dała początek tak zwanemu Efektowi Freya, który jest powszechnie znany jako słuch mikrofalowy [34,35]. Raz jeszcze, domniemane ofiary uprowadzeń i ofiary kontroli umysłu relacjonują, że słyszą czasami głosy w ich głowach, aczkolwiek nie są schizofrenikami.

Prawdopodobnie, wojsko używa elektronicznego rozwiązania pamięci (Electronic Dissolution of Memory (EDM), którego dokonuje się przez elektroniczne zakłócenia mózgu, powodując, że neurotransmiter acetylcholine wytwarza statyczność, która blokuje wzrok i dźwięki. Po takiej procedurze kontroli umysłu, osoba uprowadzona przez MILAB nie miałaby pamięci tego, co ona/ on widziała lub słyszała. Umysł osoby uprowadzonej byłby pusty

Interesujący dokument, dotyczący „środków prowadzenia wojny informacyjnej”, jest sklasyfikowany i tylko ludzie z odpowiednimi zezwoleniami dla celów bezpieczeństwa mogą otrzymać kopię z Obronnego Centrum Informacji Technicznej we Ft. Belvoir w Virginii.[27] W streszczeniu można przeczytać Najbardziej obiecującą technologią jest kreacja syntetycznych środowisk, które wróg bierze za realne! Piszą oni następnie, że badania nad operacjami PSYWAR prowadzone są dla wpływu na zamierzony cel, poprzez użycie projekcji obrazu holograficznego z przekazami przenoszącymi pożądany efekt

Dr. Eldon Byrd (1939-2002) (link)

Dr. Eldon Byrd (1939-2002) (link)

Dr. Eldon Byrd kierował programem broni egzotycznych we wczesnych latach osiemdziesiątych. Przeprowadzał on większość jego badań w Instytucie Badań Radio-biologicznych Sił Zbrojnych w Bethesda, Md. Dr. Byrd twierdził, że wraz z jego kolegami poszukiwali oni metod wpływu na elektryczną aktywność mózgu. Użył on fal typu ELF (niezmiernie niskiej częstotliwości) dla stymulacji mózgu, w celu wydzielenia związków chemicznych regulujących zachowanie. Po użyciu tych na ludziach, obiekt testu doznałby symptomów podobnych do grypy i nudności. Ponieważ generowane pole było niezmiernie słabe, były one niewykrywalne i odwracalne

1989Dr. Daniel Man w USA posiada patent na urządzenie, które może być wszczepiane ludziom. Wytworzył on ten wszczep dla rozwiązania problemu zagubionych dzieci. To urządzenie jest odrobinę większe od wszczepu firmy Destron.[1] Wszczep Dr. Mana dokonuje się za pomocą małego cięcia chirurgicznego.

2009 – motor odpalany jest za pomocą RFID RFID Enhanced Motorcycle Ignition

2010 – Wojsko implantuje więźniów Guantanamo przed wypuszczeniem. Według żołnierza piechoty morskiej i innych wysoko postawionych źródeł, wojsko implantuje namierzane mikrochipy więźniom Guantanamo przed ich wypuszczeniem, używając nanotechnologii testowanej najpierw na żołnierzach. Marine Tells Story Of Being Microchipped

Żołnierz opisuje jak program rozpoczął się od umieszczania ochotnikom implantów- przeznaczonych dla różnych grup bojowych. Implanty są bardzo bardzo małe, umieszczane w takich obszarach ciała (np. w pobliżu nerwów kręgosłupa) że usunięcie ich bez wyrafinowanej operacji chirurgicznej jest niewykonalne bez poważnego urazu lub śmierci.(davidicke.pl)

2012 – DARPA’s Plan to Nanochip Soldiers Has a Darker Agenda Behind it 1/2

02.2015 – Szwecka firma Epicenter wszczepiła pracownikom (chętnym narzazie) czipy RFID. Dzięki nim otwierają drzwi, logują się do komputerów czy włączają drukarkę. (tvn24)

02.2015 – Szef Google przygotowuje wszystkich na czipy. Podczas przemówienia na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, w Szwajcarii, szef Google, Eric Schmidt przygotował wszystkich na czipy wszczepiane do mózgu dla przeszukiwania Internetu, kiedy zapowiedział koniec Internetu jako zewnętrznego konceptu.(wolnemedia.pl)

Śledzenie i namierzanie:

Dzieci

w ciuchach jako metki: wykorzystywane do śledzenia uczniów w całych Stanach Zjednoczonych: według Associated Press

„Po przybyciu rano, każdy uczeń w przedszkolu CCC- George Miller nosi koszulkę z naszytym czipem RFID. Podczas, gdy dzieci zajmują się nauką, czujniki w szkole rejestrują ich ruchy, frekwencję dla obu klas oraz posiłki. Urzędnicy szkoły stwierdzili, że zapisują tylko informacje wymagane w związku z odbieraniem funduszy federalnych z programu HeadStart (program rządowy).” Również w Wielkiej Brytanii, mikroczipy RFID są używane do śledzenia dzieci, gdziekolwiek się znajdują:

Dla tych, którzy myślą, że NSA to najgorsza agencja naruszająca prywatność, zapraszam do zapoznania się z dniem Aidena i Fostera, dwóch 11-letnich chłopców, którzy kończą piątkowy dzień w szkole. Aiden zaprasza swojego przyjaciela do domu na odpoczynek i wysyła wiadomość tekstową do jego rodziców, którzy wyrażają zgodę. Kiedy jadą autobusem telefon Fostera i czujnik na opasce powiadamiają szkołę i rodziców o zejściu z normalnej trasy. Szkoła została powiadomiona, że Foster udaje się do domu Aidena, więc policja nie zostaje wezwana. Kiedy Aiden wchodzi do domu zintegrowana sieć rozpoznaje go i wysyła informacje na telefony i tablety będących w pracy rodziców.” (q]
Nawet Papież Franciszek w kwietniu 2014 roku wydał oświadczenie w którym stwierdził
„Uważnie badaliśmy Pismo Święte i mogę jednoznacznie powiedzieć, że nie ma w nim niczego co by chociaż trochę wzmiankowało, że chipy RFID, z jakiegokolwiek punktu widzenia, są satanistyczne. Wręcz przeciwnie, te technologie są błogosławieństwem samego Boga dane ludzkości w celu rozwiązania licznych problemów świata”.
 2015

TechTats – Biometryczne tatuaże to elektroniczny koncłagier

„…firma „Chaotic Moon” stworzył układ bioelektryczny (microchip), który nanosi się na skórę, (…) i jest, w rzeczywistości, czymś w rodzaju „fitness tracker” (urządzenie do pomiaru aktywności fizycznej – tłum.) tyle, że przeznaczony jest do bardziej dłgotrwałego noszenia go. „TechTats” potrafi rozpoznawać stan stresu, potrafi zmierzyć temperaturę ciała, ciśnienie krwi i tętno. Potencjalnie „TechTats” posiada wiele nieujawnionych funkcji. W sytuacji obecności autonomicznego źródła zasilania i modułu GPS, rodzice mogliby śledzić miejsce pobytu dziecka bez smartfonu. Ponadto podobne akcesoria mogą pełnić rolę elektronicznego portfela w systemie na podobieństwo ApplePay lub SamsungPay. Lamm jest także przekonany o użyteczności „TechTats” dla celów wojskowych.
Niszczący DNA czip będzie wbudowywany w telefony komórkowe.
2016 – W Federacji Rosyjskiej będą wydawane, wszystkim bez wyjątku, Uniwersalne Karty Elektroniczne (UEK) i nastąpi wymiana papierowych dowodów osobistych (z mikrochipem pod fotografią) na elektroniczno – biometryczny dowód osobisty w postaci plastikowej karty. (wolna-polska.pl)
Ripsonar News

  1. EMPIRE NORTH – duńska firma prowadzi badania nad nowymi broniami w obszarze Non-Lethal-broni. (tzw. broni niezabijającej).
  2. Henryk Wesołowski, „Robią wszystko aby nas oszukać”, str. 36
  3.  q -http://www.southmilwaukeenow.com/blogs/communityblogs/241911981.html tłumaczenie @Duch21 z paranormalne.pl