7.05.2020 WIDEO: TO BEDZIE IMIE SAHAED (:,,:), Ukryty skarb , zaraza , wirus

Zapraszam do analiz proroctw p. Beaty. Jej dorobek znajdziecie na tej stronie. Poniżej część oryginalna, a następnie dodałem próbę przeanalizowania i usystematyzowania tych informacji. P.S proszę do tego podchodzić sceptycznie. Raczej jest to na tą chwilę podpowiedz w próbie rozszyfrowania tekstu niż jego ewidentne jednoznaczne rozszyfrowanie. Proszę o tym pamiętać. Zapraszam.

Część 1. Tłumaczenie oryginalne p. Beaty.  

Nie warto, że … bo starą ( pozostawią ) (bo Stany), miliardy euro. Zostawione zostały na korycie (Koryncie)

Wszyscy z Afryki umierali, spowodowali 3 nieszczęścia (osiem) i nowe (duże) zachorowalności.

Przeprowadzono, nie wie, że za ostrzejszą restrykcją, pozostanie ( słonina ) a nie cieniem.

Mijały (miliardy) zagrożenia (e) co nam wycofał żale.

A ryby ( o rety ), te serce osi (osiem) przestrzeli oś ( przestrzeni ), odwołują się ( słonina ) i jak bardzo pękną te karty ( jej serce ).

Jest na Ziemi. Monet tych dużo jest, ukryty w norze ( w nocy ) wynoszą. Tak się zwała ( czasem ) z czasem to będzie imię SHAHED ( Saheed, Sahaed ). Tylko ( tyle ) ufa, a z tych wielkich ciemności, otulona Europa (ropa). Codziennie w potrzebie, bo są w cenie ( ropa ). Niestety jej układów równe (ludzie), to są te ( Szatana ) więzienia i kary. Tam zostanie ten starca tron a perełki wyginą w zarzewiach ( rzece ) ( tak rzekła ) i nowe będą ( nowy, nowe wygra )

Kluczowe Słowa

 • Afryka ( 3 nieszczęścia ) duże zachorowalności ( 8 – 2028 ? )
 • Słonina ( kojarzy mi się podprogowo z chorobą świnek )
 • Pęknięcia Ziemi – serce osi ziemi ( czasem w tłumaczeniach się pokazuje serce matki ziemi )
 • A ryby ( o rety ),te serce osi ( osiem ) przestrzeli oś ( przestrzeni )
 • i jak bardzo pękną te karty ( jej serce ).
 • Jakiś ukryty ( odkryty skarb ), co w nocy wynoszą

Część 2. Analiza Ripsonar. Jest to moja interpretacja a więc nie jest wyznacznikiem treści podanych przez p. Beatę.

Rozwój wydarzeń

 • Nowa mutacja covid 19! Powstanie nowa mutacja koronawirusa w Afryce, która spowoduje dużą zachorowalność ale i śmiertelność. (Wszyscy z Afryki umierali, spowodowali 3 nieszczęścia (osiem) i nowe (duże) zachorowalności) Skąd wiem, że to dotyczy covida? Po pierwsze RPA oficjalnie poinformowała świat o nowej mutacji 501.V2. (nowe) w dniu 18.12.2020 r. Data tłumaczenia to 7.05.2020, a że początek miesiąca to uwzględniam go, więc licząc od maja + 8 miesięcy (osiem) = grudzień 2020. Po drugie mutacja w RPA rozprzestrzeniła się w trzech prowincjach (spowodowali 3 nieszczęścia) I po trzecie wspomniana dużą śmiertelność i zachorowalność. Europa już od początku roku trwoży się w obawie przed tą mutacją bo jak czytamy:

wariant ten może być bardziej zakaźny oraz szybciej się rozprzestrzeniać. Według naukowców odmiana ta częściej dotyka ludzi młodych, bez przewlekłych schorzeń, a w porównaniu z podstawowym wariantem wywołuje cięższy przebieg choroby. 

oraz wykazuje obecnie największą odporność na szczepionki z dostępnych mutacji!

Z badań oksfordzkich wynika, że neutralizacja tego wariantu wirusa [w wyniku szczepionki – przyp. Rip] jest 9-krotnie słabsza w przypadku zaszczepionych preparatem AstraZeneki i 7,6 razy słabsza w przypadku tych, którzy otrzymali szczepionkę Pfizer-BioNTech. Oznacza to zmniejszoną skuteczność szczepionek przeciwko wariantowi z RPA…

Moim zdaniem gorsze dopiero niestety przed nami, natomiast trafność p. Beaty POWALA!

 • Unia Europejska będzie traciła pieniądze.
  • z powodu pandemii – (Mijały (miliardy) zagrożenia)
  • przez brak dostaw ropy  – (Codziennie w potrzebie, bo są w cenie ( ropa )
 • Europa pogrąży się w ciemności (a z tych wielkich ciemności, otulona Europa)

Antychryst

Już jest na Ziemi (Jest na Ziemi). Z wątkiem może być powiązane imię Shahed (z czasem to będzie imię SHAHED (Saheed, Sahaed )

Analiza Ripsonar