27.04.2021 WIDEO: Ojciec Swiety chory , Karta szczepien , Ograniczenia na Granicy w Szkocji ,Mutacje, Walki Arabów

Beata 1

Zapraszam do analiz proroctw p. Beaty. Jej dorobek znajdziecie na tej stronie. Poniżej część oryginalna, a następnie dodałem próbę przeanalizowania i usystematyzowania tych informacji. P.S proszę do tego podchodzić sceptycznie. Raczej jest to na tą chwilę podpowiedz w próbie rozszyfrowania tekstu niż jego ewidentne jednoznaczne rozszyfrowanie. Proszę o tym pamiętać. Zapraszam.

Część 1. Tłumaczenie oryginalne p. Beaty.  

TŁUMACZENIE 1 , SZKOCJA 

Mówimy o mieście Paisley ( pleśń )(covid )(gminie/zginie)( ile Czeczenów ) w Szkocji ( port / w porcie / statki ) I liczyć trzeba tutaj ( im (nie )( i liczyć trzeba ) trzeba rosomaków ) ilu tych nierobów (arabów) jest. Zobaczycie nieprzyjaciela, jak najadą Czeczenów, niebezpieczeństwie / ogień zaprószyć  ( tam jest przejście )( powstaną walki ) / weszli przez przejście graniczne/najadą / zobaczycie jesienią


 • Milicje trzeba, ile trzeba nierobów zamknąć
 • jak przejście, najadą arabów / araby
 • przejście w Szkocji /ograniczenia na granicy przez covid ( lecie )
 • przechodzą przez granice ( przełażą ), rozwalają ich rogatki 
 • inni najadą dwustronnie z Rosji ,zobaczycie ( rosomakiem ) nieprzyjaciela
 • Innym trzeba ( liczyć ) park narodowy – północno -wschodni bezpieczny )( płuca parku )
 • To przejście ( nieszczęsne/nieszczęście ) (prędzej)(ograniczenia przez covid ) w Szkocji, innym trzeba ( innej narodowości ) dwustronne pozwolenie ( szczepienie )( kartę / paszport szczepień ) ich przyjazdu / próbują się oddzielić Szkoci ( zmieni się przepis )
 • kłócą się w Rządzie
 • Ojciec Święty Benedykt jest ciężko chory ( o lecie ), przez covid ( ilu ludzi jest ciężko chorych przez covid )( on jest zamknięty przez covid ( Kościół / w Kościele). Ich usta milczą ,innym trzeba płuca zobaczyć / zobaczycie jakie zniszczone ( poprzebijane płuca) (mikroby )( innych ( u innych ) poznają jak rodzą robaczyce ) (rozedma), badania, jakie niebezpieczeństwo / powstaną / powstały mutacje/ dwustronne badania
 • on się przewrócił, stracił równowagę
 • wirus się rozprzestrzenia
 • zobaczycie ile na Atlantydzie jest mikrobów ( niebezpieczeństwie )
 • zobaczycie ile narodów jest w niebezpieczeństwie

Część 2. Analiza Ripsonar. Jest to moja interpretacja a więc nie jest wyznacznikiem treści podanych przez p. Beatę

Rozwój wydarzeń

Szkocja: W lato (w lecie) Szkoci odgrodzą się od Wielkiej Brytanii. (próbują się oddzielić Szkoci) Powodem będzie nowa fala koronawirusa, która da nieźle popalić. (ograniczenia na granicy przed covid). Sytuacja potoczy się tak dynamicznie, że Szkoci odgradzając się będą to chcieli prawnie usankcjonować. I to się im w jakimś zakresie uda. (zmieni się przepisy). [pamiętajmy że w lecie ma dojść do powodzi w tym regionie]

W tym czasie koronawirus uderzy ze zdwojoną siłą (wirus się rozprzestrzeni). I to nie będzie dotyczyło tylko Wielkiej Brytanii! Za ten nawrót i zdaje się w o wiele groźniejszej skali będzie odpowiadały nowe mutacje (powstaną/powstały nowe mutacje) co spowodują jeszcze większe spustoszenie w płucach niż dotychczas ( innym trzeba płuca zobaczyć, zobaczcie jakie zniszczone). Czy to też będzie powodowało rozedmę płuc? (poprzebijane płuca) [możliwe, że tu może chodzić o zgoła cos innego niż zaraza] Nie wiem, ale te szkody spowodują zwiększoną ilość chorych o ciężkim przebiegu (ilu ludzi jest ciężko chorych przez covid). To niebezpieczna informacja, bo już teraz Służba Zdrowia w co poniektórych krajach, w tym Polska mocno odczuły. Nie napawa to więc zbytnim optymizmem …  (Zobaczycie ile narodów jest w niebezpieczeństwie)! 

Tutaj jest podpowiedz by robić (dwustronne badania) co skojarzyło mi się z Chinami i badaniami rozszerzonymi o testy odbytnicze. Wg Chińczyków testy analne są pewniejsze niż w drogach oddechowych. Czy to więc może o to chodzić? 

 • Przez covida będzie bardzo ciężko chorował papież Benedykt [umrze]

Wracając do Szkocji. Na jesieni (zobaczycie jesienią) sytuacja mocno się skomplikuje. Granica w Szkocji, która będzie wymagała dużych restrykcji od przekraczających tj. dwustronnego pozwolenia ale zwłaszcza wobec (innej narodowości) wymóg paszportu covidowego (szczepienie)(kartę/paszport szczepień) [tak jak przy przekraczaniu granic państwowych, co byłoby słuszne z oddzieleniem się w jakimś sensie Szkocji od UK]. Te mniejszości lub inne narodowości, zwłaszcza Arabowie z jakiś powodów nie będą puszczani, co doprowadzi w końcu, że dokonają szturmu (najadą arabów/araby) i sforsują punkty graniczne ze Szkocją! (przechodzą przez granicę/ przełażą), rozwalają ich rogatki). Z tego wnioskuję, że sytuacja w Wielkiej Brytanii musi być tragiczna, że ludzie będą uciekać na północ! Oczywiście te przemieszczenie grup zwłaszcza Arabów spowodują zamieszanie w szkockich miastach, zaś policja i służby porządkowe nie dadzą sobie rady. (Milicje trzeba, ile trzeba nierobów zamknąć). Najgorsza sytuacja będzie w mieście Paisley i tekst sugeruje że tylko wojsko mogłoby sobie z tym poradzić. (trzeba rosomaków). 

Bezpieczne miejsce w Szkocji – (park narodowy – północno -wschodni bezpieczny)(płuca parku)., Chodzi tu o górzysty Park Narodowy Cairngorms i tylko jego północno wschodnia część!

Wojna

 • Na jesieni Rosja zaatakuje (weszli przez granicę) z dwóch kierunków (inni najadą dwustronnie z Rosją). Rosja w swych szeregach wykorzysta Czeczeńców (Zobaczycie nieprzyjaciela, jak najadą Czeczenów). 
 • Podczas wojny brak higieny i zatruta woda [fekalia] spowoduje zarażenia pasożytami wewnętrznymi (mikroby )( innych (u innych) poznają jak rodzą robaczyce ). 

Analiza Ripsonar