5.05.2020 WIDEO: Karty iluminatów ,Donald (::)

Zapraszam do analiz proroctw p. Beaty. Jej dorobek znajdziecie na kanale YouTube. Poniżej część oryginalna, a następnie dodałem próbę przeanalizowania i usystematyzowania tych informacji. P.S proszę do tego podchodzić sceptycznie. Raczej jest to na tą chwilę podpowiedz w próbie rozszyfrowania tekstu niż jego ewidentne jednoznaczne rozszyfrowanie. Proszę o tym pamiętać. Zapraszam.

Część 1. Tłumaczenie oryginalne p. Beaty.  

Odpowiedzenia (widzenia) (do powiedzenia) za film, wierzą (mierzą) oni w mury… rozpostarte. Sprytne.

Donalda przemieszczą na tę kartę (karty), wtedy w nas płynie drzewo przeznaczenia, że zmienia (zima) się całe jego życie (żydy). Napomnijcie (na pomniku) karty, twoją (swoją) duszę… przez to karty uważają za kompletną jedną rzecz (żegnam) (życie).

Wciąż (ślub) Donalda, obrażają ( uważają )… potem zmiana… że funerale, będą boso.

To (ta) wszystko rodzina Donalda… zrobi mniejsza (zrobi miejsce). Nastaną rzeczy wielkie (gorsze), nie lubię… nie zdają sobie z tego sprawy.

Jakakolwiek karta (kara) to szczytne było o różnych premierach. Te stare leżą, rzędem w pomnikach.

Kluczowe Słowa

 • Film ( wytwórnia filmowa ) ( klisza filmowa, jak nasze życie np )
 • Film, może chodzić o filmy też Simsonów, w których występuje D.T
 • Karty, chodzi zapewne o karty iluminatów na których też jest jego wizerunek i znaczenie. Na tych kartach bywało wielu przedstawicieli ( premierów )
 • Karty są tu porównywalne do drzewa przeznaczenia, czyli ktoś kto je zaprojektował, jakby celowo, by przedstawić to co na tej karcie będzie się działo w życiu realnym ( ma odbicie w życiu realnym )
 • pomniki ( pomnik ) to nagrobek w moich tłumaczeniach
 • Z tego tłumaczenia może chodzić o zamach na D.T

Część 2. Analiza Ripsonar. Jest to moja interpretacja a więc nie jest wyznacznikiem treści podanych przez p. Beatę

Rozwój wydarzeń

Donald Trump

 1. Tekst wskazuje, że zarówno pewien film jak i tajemnicze karty pokazują co się stanie. Karty – tu chodzi za pewne o karty Iluminatów z 1995 roku, które również zdaje się nawiązują do Trumpa. Co mówi więc tekst?
  1. Po pierwsze nie zostanie prezydentem (potem zmiana)(zrobi miejsce) co rozpocznie ciąg wydarzeń (Nastaną rzeczy wielkie (gorsze), które doprowadzą do czegoś złego (gorszego) (nie zdają sobie z tego sprawy). [chodzi do wywołania wojny a może i wojen, które wyjdą z pod kontroli przemieniając w III Wojnę światową]
  2. Po drugie Trump zginie! (Napomnijcie (na pomniku) karty, twoją (swoją) duszę przez to karty uważają za kompletną jedną rzecz (żegnam) (życie).

Wracając do filmu, a raczej bajki chodzi tu o Simsonów, które ewidentnie pokazuje przyszłe wydarzenia. Co więc Simpsonowie mówią o Trumpie?

Że zostanie prezydentem

Klaudia-popr-887x1024

Simsonowie Trump i kula

Analiza Ripsonar