15.09.2021 WIDEO: Jasnowidz, wróżka WIZJA POLSKA !!!

Poczucie wsp. Polski do końca roku 2021.

Imigranci, wschód polski, niebezpieczny trójką i Warszawa! Będzie się bardzo dużo działo przy wschodniej granicy naszego kraju. Istny cyrk! Najgorsza sytuacja będzie w obszarze trójkąta: Białystok – Warszawa – Lublin! Tutaj będzie się coś niedobrego działo. Pani Kalina mówiła już na ten temat w materiale z 10.08.2021 r. pt.: Jasnowidz, wizja POLSKA PRZYSZŁOŚĆ PL !!

  • Lublin, Warszawa, Białystok – niebezpieczny obszar!

    • To będzie bardzo nietypowo dziwna energia. Ten rejon trójkąta tj:  Lublin – Warszawa – Białystok, to miejsca, gdzie w ogóle nie będzie tam warto mieszkać! Białystok –  jakby na tych terenach stacjonowało wojsko, a z Warszawą coś się stanie. „Po prostu ten trójkąt, nie wiem czy w przyszłości w ogóle to będzie istnieć, ale nie będzie tam na pewno ciekawie ani bezpiecznie do życia.” Białystok – tutaj będzie najgorzej. Coś jakby było pilnowane przez wojsko, czy przez jakieś służby?  „Tak jakby coś było wzmożonego w tym Białymstoku„.

8.40 Co się będzie dziać w tym trójkącie, że widać tam tak niebezpieczną energię? Widzi, że w Warszawie wystraszonych ludzie idących jeden za drugim, często gęsiego, oraz w grupach – to uchodźcy! Zostaną rozlokowani w stolicy na okres zimy! „Będą umieszczeni w specjalnie wybudowanych ośrodków, budynków, halach, gdzie jest im udzielana ta pomoc, tak? Czyli to schronienie.” Rząd się na to zgodzi, bo dostanie za to duże pieniądze! Potem, po zimie ci ludzie będą dalej gdzieś przetransportowani. Może do innych państw?

11.20 Zima będzie w tym roku sroga. Bardzo mroźna i do tego z dużymi opadami śniegu!

Karty: Co jeszcze czeka Polaków do końca 2021 roku? 

  • Naturalne dobra narodowe zostaną wyprowadzone przez obcy kapitał! Będą podpisywane kontrakty i umowy z oszustami politycznymi (czyli z pewnymi krajami, lub konkretnym krajem?) , które  doprowadzą do rozgrabienia naszych różnych dóbr narodowych! Będzie miało to miejsce do końca 2021 i kontynuowane w 2022 r.
  • Dotkliwy wzrost cen np. prądu spowoduje, że wiele firm i biznesów zostanie przez to wyprzedanych! Wiele działalności przestanie być opłacalnych. Wzrośnie bezrobocie!
  • Zagrożenie dla naszych nieruchomości! 7.00 Jakby powstały jakieś prawne ustawy, które mocno uderzą w domy czy ogólnie zabudowania. (czyżby rodzaj nowego podatku od nieruchomości?) Wydaje się, że będzie to na tyle dotkliwe finansowo dla ludzi bo p. Kalina widzi wyprzedaż przez to mieszkań i całych nieruchomości! Zacznie się to jeszcze pod koniec roku r.  „Tak jakby prawnie, nie wiem…  Coś się wydarzyło, że oni tych ludzi z domami różnymi jakby … Nie wiem. Wyganiali z tych terenów, lub będzie jakaś przyczyna, że oni będą musieli się tych nieruchomości czy mieszkań pozbyć bo nie będą dawali sobie rady sobie z czymś finansowo”.
  • 12.10 Widzi jakby niektórzy ludzie będą wręcz uciekać z Warszawy w inne miejsca (z powodu utraty nieruchomości?).
  • Będą zawirowania polityczne, różne anomalie pogodowe, które mogą doprowadzić do wielu kryzysów na świecie.

Żle się będzie działo, ale ludzie jakby śpią! Pani Kalina zwraca uwagę, że dziwi się, dlaczego ludzie nic z tym nic nie robią? Nie widzi żadnej reakcji społeczeństwa na te wydarzenia, a przecież to nienormalne, by godzić się na to, by z jednej strony Polskę ograbiano z naszych dóbr naturalnych a z drugiej dokładać kolejne ustawy by niszczyły nasz dobrobyt i sytuację materialną i to nie tyle co kieszenie iksińskich ale wręcz całej gospodarki i biznes. Wielu z tego niestety powodu psychicznie nie da sobie rady.

17.00 Szczepienia: będą te działania kontynuowane np. w pracy, czy w szkołach.

RADA: Pani Kalina przypomina, że okres 2023 będzie już dla nas łaskawszy bo „coś się wydarzy, co zmieni wszystko, taki przełom” na świecie, więc jest nadzieja na lepszą przyszłości! Dlatego musimy przetrwać ten zły rok 2022. Owszem, będzie ciężko, ale róbmy wszystko by ten okres po prostu przeczekać i nie pozbywać się tak łatwo swoich dóbr o ile to możliwe! Myśleć rozsądnie, racjonalnie! Próbować się do tego jakoś przygotowywać już teraz, bo to minie więc za żadne skarby nie wolno się nam poddawać! To jest bardzo ważne!

Streszczenie Ripsonar