Nowa odprawa szefa Sił Obrony Radiacyjnej, Chemicznej i Biologicznej gen. Igora Kirilłowa na temat wojskowej aktywności biologicznej Stanów Zjednoczonych na terytorium Ukrainy.

00975d05-1383-4605-bac8-dfca3bb7143e_1232x696

Rosyjski MIL badał próbki biologiczne od wydanych ukraińskich żołnierzy i to, co udało im się znaleźć, nie jest niepokojące. Około 20% z nich jest nosicielami patogenów Zachodniego Nilu, które były badane „przez Pentagon w ramach ukraińskich projektów UP-4 i UP-8”. Sugeruje się, że ukraińscy żołnierze są poddawani mimowolnym eksperymentom biologicznym i narażaniu na broń biologiczną (pomyśl tu o Norymberdze).

Oprócz przenoszenia patogenów, prawie wszyscy poddani żołnierze ukraińscy nosili ślady szerokiej gamy narkotyków i opioidów, w tym met i kodeinę.

Rosja z pewnością przypomni nam o używaniu przez nazistów metamfetaminy podczas II wojny światowej. Omówiłem to 2 tygodnie temu, kiedy lewicowe media próbowały przedstawić tę rzeczywistość jako rodzaj zmutowanej teorii spiskowej X-men. Nie, to tylko naziści, a historycznie naziści używają narkotyków. Szczególnie jako zaleta podczas wojny. 

Rosja cytuje dalej, że ta metamfetamina, której używa Ukraina, Pervitin, była również używana przez żołnierzy amerykańskich w Wietnamie i Korei. Została zaprojektowana, aby zmniejszyć psycho-emocjonalne ciężary wojny.

Jednak zamierzonym skutkiem ubocznym jest nadmierna agresja, która według Rosji jest jednym z głównych czynników wykazywania przez nacjonalistyczne siły ukraińskie „ekstremalnego okrucieństwa” wobec ludności cywilnej i ostrzeliwania własnego narodu w Donbasie. Ukraina używa na swoich oddziałach ogłupiałych agentów, aby uczynić je bardziej podatnymi na dokonywanie haniebnych czynów.

3ec6f058-d137-4483-bb9b-a7e157ea6581_1232x696

Następnie znajdujemy prawdopodobnie najbardziej wybuchowy slajd, w którym Rosja WRESZCIE wychodzi i BEZPOŚREDNIO oskarża USA o odpowiedzialność za stworzenie i wydanie Covid-19. Od początku mówiłem, że to wszystko prowadzi do C-19, który będzie gwoździem do trumny i czerwoną pigułką, która obudzi świat.

Sprzeciw, przed jakim stoją USA ze strony Rosji i reszty świata wschodniego, jest bezpośrednio spowodowany tym, że świat dowiedział się, że STANY ZJEDNOCZONE STWORZYŁY COVID. W szczególności „DNC/liberalni globaliści”, jak twierdzą Rosjanie. Nie Trump.

Rosja wyjaśnia, że ​​posiada rejestr ponad 16 000 próbek biologicznych, w tym próbki krwi i surowicy, przetransportowanych z Ukrainy do USA, Gruzji, i innych krajów europejskich.

USA twierdziły, że wszystkie te próbki biologiczne zostaną użyte „wyłącznie do celów pokojowych”, ale widzimy, że tak nie było.

Rosja następnie wskazała na amerykańskiego kongresmana Jasona Crow z Komisji ds. Wywiadu Izby Reprezentantów, ostrzegając Amerykanów przed niebezpieczeństwem przekazywania swojego DNA prywatnym firmom do testów, ponieważ:

„…istnieje możliwość, że wyniki testów zostaną sprzedane stronom trzecim… a uzyskane informacje mogą zostać wykorzystane do opracowania broni biologicznej skierowanej do określonych grup… lub osób”.

Brzmi dokładnie to tak, jak przez cały czas twierdziła Rosja, że Stany Zjednoczone produkują broń biologiczną do etnicznego oczyszczenia niektórych osobników z wybranych sekwencji genomu. Nie wiem o was wszystkiego, ale czystki etniczne bronią biologiczną nie brzmią zbyt „demokratycznie”, ale może to tylko moja ocena.

Rosja twierdzi, że ta aktywność daje uzasadniony powód do kwestionowania amerykańskich biologów wojskowych w sprawie pojawienia się i rozprzestrzeniania patogenu COVID-19. Rosja cytuje:

„W maju 2022 r. Jeffrey Sachs – czołowy ekspert w szanowanym czasopiśmie medycznym The Lancet i profesor Columbia University, wiodącej instytucji akademickiej zajmującej się globalnym bezpieczeństwem biologicznym, powiedział na konferencji w Hiszpanii, że „… koronawirus został sztucznie stworzony i jest bardzo prawdopodobne zostały stworzone z wykorzystaniem amerykańskich postępów w biotechnologii …”.

Zwróć na tą treść na chwilę. Tak. Rosja właśnie oskarżyła Stany Zjednoczone o stworzenie i uwolnienie Covid-19. Ale czekaj, jest tego więcej.

Rosja potwierdza, że ​​nienaturalne zachowanie C19 dowodzi, że wirus ten został nie tylko stworzony przez człowieka, ale także stale nad nim pracował i jest „sztucznie napędzany” poprzez wprowadzanie różnych wariantów do różnych regionów.

Ja i wielu innych skłanialiśmy się ku idei, że Wuhan nie było jedynym „początkiem” wybuchu C19. Został wydany w wielu laboratoriach na całym świecie, z różnymi specjalnie opracowanymi wariantami, zaprojektowanymi tak, aby atakować ludzi z regionu za pomocą wirusa C19 specyficznego dla genomu.

Globaliści z DNC wykorzystywali Ukrainę jako bazę do produkcji wirusa, a następnie wysyłali wirusy specyficzne dla genomu do laboratoriów na całym świecie, aby je uwolnić, aby zapewnić, że wirus zainfekował cały świat…

Według naszych ekspertów świadczy o tym niecharakterystyczna zmienność genowariantów, które powodują różne szczyty zachorowalności na koronawirusy, znaczne różnice w śmiertelności i zaraźliwości, nierównomierne rozmieszczenie geograficzne oraz nieprzewidywalny charakter całego procesu epidemii. Wydaje się, że pomimo prób powstrzymania i wyizolowania choroby, pandemia jest sztucznie podsycana przez wprowadzanie nowych wariantów wirusa w określonym regionie.

Rosja następnie bezpośrednio oskarża amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego (USAID) o udział w tworzeniu nowych wariantów Covid. Powołując się na to, że badają koronawirusa od 2009 roku (Obama), a jednym z głównych wykonawców projektu jest niesławna firma biolab Biden, Metabiota, główne źródło nadużyć biologicznych na Ukrainie.

Realizacja scenariusza COVID-19 i awaryjne zamknięcie programu Predict przez USAID w 2019 roku sugerują celowy charakter pandemii i zaangażowanie USA w jej powstanie.

Rosja wierzy, że USA nie tylko stworzyły i wypuściły C19, ale zrobiły to z celową intencją.

5caa3302-86b6-40eb-99bc-ab9f2f367c7c_1232x696

I właśnie wtedy, gdy myślałeś, że nie może być gorzej… jest jeszcze gorzej.

Na trzecim slajdzie Rosja przedstawia działania Labiryntu Ukrainy. W szczególności ich szczepienia ukraińskich żołnierzy i pobieranie od nich próbek biologicznych, aby mogli opracować broń biologiczną specyficzną dla genomu. Jednym z głównych wykonawców powiązanych z Labiryntem jest po raz kolejny Metabiota Bidena.

Rosja zauważa również, że Labyrinth Global Health badało KORONAWIRUSY I OSPĘ.

Widzimy więc wyraźny trend: czynniki zakaźne, które docierają do strefy zainteresowania Pentagonu, są następnie pandemią, a jej beneficjentami są amerykańskie firmy farmaceutyczne i ich patroni, przywódcy Partii Demokratycznej USA.

ŚWIĘTE GÓWNO… Rosja właśnie powiedziała, że ​​DNC i amerykańska wielka farma celowo powodują pandemie, aby wygrać wybory…

Dając poważną legitymację ogólnej tezie Anonsa o C19 i 2020 r., i dając legitymizację mojej tezie, że Małpia Ospa jest kolejną bronią biologiczną wypuszczoną celowo przez Deep State, aby spróbować ukraść wybory w 2022 r. poprzez masowe głosowanie pocztą. 

Podsumowując, Rosja teraz BEZPOŚREDNIO oskarżyła globalistów DNC o:

-tworzenie i wypuszczanie nowych wariantów koronawirusów, a teraz celowo małpiej ospy, w celu kontroli politycznej i dominacji nad światem.

-wykorzystywanie niekonsensualnych eksperymentów na obywatelach świata w celu stworzenia specyficznej dla genomu broni biologicznej do czystek etnicznych.

-tworzenie i używanie narkotyków, takich jak metamfetamina, na siłach ukraińskich w celu ich odczłowieczenia w celu dokonania ohydnych zbrodni przeciwko ludzkości na ludności cywilnej na Ukrainie.

Rosja właśnie potwierdziła moją ogólną narrację; że wojna na Ukrainie jest reakcją na stworzenie i użycie C19 przez Deep State. Jesteśmy już w WW3 i C19 była pierwszą wystrzeloną bronią.

Fakt, że Rosja wyszła i otwarcie nazwała tę szpadę po imieniu… sugeruje, że zbliżamy się do mety. Rosja twierdzi, że ostateczne dossier będzie gotowe w „jesieni”.

Ludzie… to się dzieje.

ZA: Russian MIL Declares Ukraine Origin of C19! DNC Globalists Created Covid!, [bioclandestine], z dn. 4.10.2021, autor Clandestine

Ripsonar


Reklama