Kay Griggs z jej wywiadu z 10.2005 r.

Kay Griggs z jej wywiadu z 10.2005 r.

Kay Griggs – ponownie narodzona chrześcijanka, była żona mordercy pułkownika CIA, nagrała ponad 8 godzin filmu, w którym wyjawia ona w jaki sposób członkowie rządu, CIA oraz innych organizacji są kontrolowani. (poniżej link do ponad 16 h wykładu, z którego autor wpisu sie opierał)

Według Kay większość członków organizacji rządowych to homoseksualiści a nawet pedofile (Henry Kissinger czy wielu innych). W USA armii nie ma miejsca na wysokie stanowiska dla tych, którzy nie przechodzą inicjacji homoseksualnych!

Podczas takich inicjacji kręcone są filmy, robione są zdjęcia i w wypadkach wyłamywania się z linii pro szatańskiej, ludzi ci są w ten sposób niszczeni przez media, które wtedy ukazują ich haniebne czyny i w ten sposób zabija się charakter człowieka, który nienawidzi rzeczy, w które został wmanewrowany. W skrajnych przypadkach ludzie ci są po prostu mordowani – popełniają ‚samobójstwo’ ‚przyznając’ się w ostatnim liście do popełnianych rzekomych (lub prawdziwych) zbrodni.

Kiedy jakiś człowiek z zewnątrz, w przypadkowy sposób osiągnie bez protekcji czy pomocy jakieś wysokie stanowisko rządowe, lub pozycję w biznesie, zakłada się na niego pułapki. Podsłuchuje rozmowy telefoniczne, sprawdza wszystkie kontakty oraz podsuwa się panienki lekkich obyczajów, które wdziękami kuszą takiego człowieka, akt jest filmowany i służy do zmuszania do działań na rzecz systemu szatana. W przypadku odmowy zabija się w mediach charakter takiego człowieka.

Także stosuje się śledztwa podróży takich ludzi. Często zdarza się, że ludzie na wysokich stanowiskach podróżują do Tajlandii czy innych miejsc, znanych jako raj seksualny. Można w tych miejscach za małe pieniądze doznawać wszelkich wyuzdanych seksualnych rozkoszy. Oczywiście wyczyny takie są filmowane oraz służą jako forma kontroli oraz szantażu.

Kay Griggs wyjawia syndykaty sprzedające narkotyki i według niej a także z wielu innych źródeł dowiadujemy się, że CIA sprzedaje na cały świat narkotyki, oczywiście także w USA i z tych pieniędzy CIA się utrzymuje. Głównym dostawcą narkotyków był i pozostaje Afganistan – największy na świecie dostawca narkotyków. To z powodu zaprzestania produkcji narkotyków przez Taliban Afganistan został zaatakowany przez USA, a Taliban został usunięty od władzy.[1]

W tym świetle wydaje się zrozumiałe, dlaczego współczesny świat kładzie taki nacisk na promocję homoseksualizmu oraz jego akceptację.

Za: http://www.zbawienie.com/ws.htm autor TheWordWatcher

Fragment wywiadu z Kay Griggs, dziennikarką ktora robila reportaz o departamencie zajmującym sie polityka blisko-wschodnia stanów zjednoczonych

youtube logo Szokujace! Polityka zagraniczna Stanów od kuchni

O calkowitej kontroli Departamentu Stanu USA jasno mowila Kay Griggs w swoim szesciogodzinnym interview ktore każdy Polak uczestniczacy w zyciu publicznym powinien wysluchac, jak też kazda osoba chcąca zrozumieć kontrolę żydów nad USA i światem. Informacje Kay Griggs rzucaja wiele swiatla na wiele innych dziedzin ktore sa niezrozumiale dla laika. Kay Griggs wyjasnia ze sa specjalne programy szkolenia i prania mózgów dla osob wybranych do czarnej roboty, ze sa specjalne komorki zamujace sie dokonywaniem morderstw i zabójstw osob niepokornych czesto obcych przywodcow, wyjasnia kto kontroluje i jak dziala biznes narkotykow i nielegalny handel bronia.

Mówi o tym ze są specjalne programy dla dowodcow sojuszniczy armi (czyli NATO) ktore maja za zadanie ich demoralizować i w tym tez celu sa zapraszani do specjalnych osrodkow, zlokalizowanych glownie wokol Morza Srodziemnomorskiego np: na Capri. Ma to na celu zarowno oslabienie ich woli i wiezi ze swoim narodem/panstwem, jak tez wykreowanie „hakow” w przypadku nieposluszenstwa w przyszlosci. Mozna przypuszczac ze niektorych dowodcow z Wojska Polskiego jak tez polityki juz zapraszano do tych osrodkow na tzw: „przeszkolenia”.

Nawiasem mowiac, podobno Donald Tusk byl swego czasu na rocznym „przeszkoleniu” w latach 1990-tych lub nawet 1980-tych, i finansowanym przez jakies fundacje. Jest bardzo mozliwe ze w tym czasie wyrobiono przerozne „haki” na niego dotyczace zycia moralnego w postaci np: wideo z podstawionymi prostytutkami.[1]

1 – Za http://www.prawda2.info: Wpływ Żydów na rządy światowe