Otóż bezpośrednim powodem przerwania jawnych badań Srebrnego Globu były między innymi manifestacje obcych cywilizacji, które usiłowały zniechęcić Amerykanów do kontynuowania tych wypraw. Ale najważniejszą przyczyną ukrycia przed opinią publiczną pozostałych misji Apollo było prawdopodobnie odkrycie na Księżycu wraków nieznanych statków obcych. Podczas misji Apollo 15  po ciemnej stronie Księżyca w rejonie Delporte-Izsak, sfotografowano 2 obiekty nieznanego pochodzenia. Jeden z nich przypomina  statek “Skrzydło X” z Gwiezdnych Wojen, podejrzewano więc, że może to być rozbity lub porzucony pojazd Obcych.

Większy obiekt przypomina statek-matkę.

statek 4

statek 3

Zdjęcie zrobione podczas Apollo 15. Nr zdjęcia NASA: AS20-1020 [2]

Jest ogromny, na stronie ramistrip.com przedstawiono porównanie do wieży Eiffla i największego statku pasażerskiego “Queen Mary II”: na nich dwa ujęcia tajemniczego obiektu pod różnymi kątami.

statek 2

Takie odkrycie zmieniło charakter amerykańskich penetracji Księżyca, z narodowego na cel bardziej ogólnonarodowy poprzez zaproszenie Związku Radzieckiego do wspólnego uczestnictwa w następnych misjach, lecz już utajnionych przed ciekawością mediów. Dotyczyło to przede wszystkim misji Apollo 19 i 20.

Skąd o tym wiemy? Dużo szczegółów na temat tej sprawy dostarcza wywiad Włocha Luca Scantamburlo z Williamem Rutledge z 2007 roku. William RutledgeUdzielił on wówczas odpowiedzi na 26 pytań.[1] Kim w takim razie jest William Rutledge. Jak wynika z jego historii, 76-latek, żyjący w Ruandzie, były pracownik Bell Laboratories i USAF,  to człowiek, który od kwietnia 2007 ujawnia informacje i rozpowszechnia filmy wideo i fotografie na YouTube (użytkownik: retiredafb) dotyczące rzekomej misji Apollo 20. Kim był/jest owa postać? Pracował nad badaniami obcych technologii (tj: rosyjskich) studiowałem projekt N1, projekt samolotu AJAX i Mig Foxbat 25. Znał się na komputerowej nawigacji i był ochotnikiem do projektu MOL-Gemini. Następnie USAF odwołał to, a William został  wybrany do misji Apollo 20, ponieważ był jednym z niewielu pilotów niewierzących w Boga – co wtedy było wymogiem w kompletowaniu załogi.

Apollo 18 był projektem Apollo-Soyuz, miesiącem miodowym poprzedzającym misję lądowania na Księżycu, przedstawionym jako po prostu misja z uściśnięciem dłoni w 1975 roku. Obydwie misje były kierowane z bazy sił powietrznych Vandenberg w Kalifornii i z tej bazy startowały obydwa Saturny 5 z misjami.

Jeśli chodzi o osoby mogące potwierdzić rewelacje Rutledge, to większość z nich nie żyje, jedynie Leona Marietta Snyder z nim współpracuje, wspierając go. Wg. Rutledge, Rosjanie interesowali się tajemniczym obiektem już od roku 1966 – nie wiadomo skąd mieli o nim informacje. Próbowali go badać, ich sonda Luna 15 rozbiła się niedaleko obiektu w lipcu 1969 roku. Dla programu Apollo 20 dostarczyli oni dokładnych map i wykresów tego regionu. Rosyjskiemu projektowi badawczemu dowodził wówczas Valentin Alekseiev, późniejszy prezydent Akademii Nauk na Uralu. W 1994 roku Rutledge odwiedził Aleksiejeva, miał on wówczas na biurku malachitowy model statku kosmicznego Obcych.

W jaki sposób takie materiały mogły się znaleźć w rękach Williama Rutledge? Otóż twierdzi on, że uzyskał je przypadkiem w 1992 roku, od znajomego, który miał za ochronę budynku z kontenerem je zawierającym. Archiwa miały być spalone za pomocą palnika plazmowego, jednak zwlekano z tym, bowiem brakowało energii by go zasilić. Ochroniarz z ciekawości wszedł do kontenera i zabrał kilka rolek filmu 16 mm i taśmy wideo oraz papier fotograficzny, który próbował sprzedać – trafił z nim właśnie do Rutledge.

1976 – Misja Apollo 19

apollo 19Nazwa statku: Endymion, Moduł księżycowy: Artemis.

Członkowie: Stefania Ellis, Aleksei Sorokin i John Swigert. John umarł w 1982 na raka ale Stefania i Aleksei zniknęli w 1975 lub 1976. Powodem było to,  że Stefania rozpowiadała dookoła o Apollo 19, misji i statku kosmicznym na księżycu, prawdopodobnie zginęli pod koniec 1975 podczas lotu treningowego.

Cel: zbadanie dachu statku poprzez wspięcie się na „wzgórze Monaco”,

* znalezienie Obcego, mającego około tysięca lat, a w warunkach bez tlenu i bakterii jest w bardzo dobrym stanie,

* ale poprzez zderzenie z meteorytem misja nie została zrealizowana zgodnie z planem.

16.08.1976 – Misja Apollo 20

statki 5Nazwa statku: Vandenberg Constelation, Moduł księżycowy: Vandenberg Phoenix

Apollo 20 była wspólną tajną misją USA-ZSRR, W przygotowaniach brało udział około 300 osób. James Chipman Fletcher ze strony USA, Valentin Alexeiev z Rosji, Werner von Braun to osobistości – szczęśliwi świadkowie. Oficerami Capcom byli Charles Peter Conrad i James Irwin.

Pomoc Rosjan

Rosjanie byli zorientowani w temacie. Już w 07.1969 Luna 15 rozbiła się tuż przy południowej stronie dziobu statku. Dostarczyli więc mapy i schematy tego rejonu. Centrum decyzyjne mieściło się na Uralu, w mieście Sverdlovsk. Leonov został wybrany ze względu na jego popularność pośród dowódców komunistycznych i po drugie dlatego, że brał udział w Apollo-Soyuz.

Cel misji:  lądowanie w regionie Delporte Izsak, na południowy zachód od krateru Delporte, po niewidocznej stronie Księżyca gdzie postanowiono zbadać oraz zebrać dane o kilku tajemniczych i ogromnych przedmiotach, które tam zauważono podczas ostatniej oficjalnej wyprawie Apollo 17. Były to dwa trójkątne obiekty latające i ogromny w kształcie cygara statek. Sfotografowane obiekty podczas ostatniej oficjalnej misji są starożytnymi pozaziemskimi statkami kosmicznymi.

Członkowie: William Rutledge, Leona Marietta Snyder i sławny kosmonauta Alexei Archipowicz Leonov.

* Statek. Wymiary statku są imponujące: 500 m wysokości i 3,3 km długości.

Weszliśmy do dużego statku a także do tego trójkątnego. Najważniejsze fakty z badania statku to: był to statek matka, bardzo stary, przemierzał wszechświat przynajmniej miliard lat temu (Wiek został oceniony na 1,5 miliarda lat). Było w środku dużo śladów biologicznych, stare pozostałości roślinności w sekcji „napędowej”, specjalne trójkątne skały emitujące „łzy” z żółtej cieczy, która miała specjalne medyczne właściwości i oczywiście ślady stworzeń słonecznych. Znaleźliśmy szczątki małych ciał (10 cm) żyjące w sieci szklanych rur na całym statku, ale najważniejszym odkryciem były dwa ciała, jedno nietknięte”.

Film pokazujący rzekomy statek

Znaleziony Obcy – Mona Lisa

Znaleziony Obcy - Mona Lisa

Wg Rutledge owa kobieta jest na Ziemi i żyje!

* zabranie znalezionego Obcego na Ziemie zwany  Humanoid, kobieta, wzrost 1,65 m. z genitaliami, owłosiona, sześć palców. Funkcja:  prawdopodobnie pilot, urządzenie pilotujące było przytwierdzone do palców i oczu, bez ubrania, musieli odciąć dwa kable podłączone do nosa. Zamrożone skrzepy krwi lub bio-płynu, które musiały wypłynąć z ust, nosa, oczu i niektórych części ciała. Niektóre części ciała były w niespodziewanie dobrym stanie, (włosy) i skóra były chronione przez cienką przezroczystą powłokę ochronną. Tak jak przekazali Rutledge i Leonov do centrum kontrolnemu misji, jej stan wydawał się ani martwy ani żywy. (wykonali test z mającym przy sobie  bio-sprzętem, który wskazał, iż odczyty telemetryczne otrzymane przez lekarza (z Centrum Kontroli Misji) były pozytywne.

Znaleziono również drugie ciało, ale zniszczone, Skóra była koloru niebiesko-szarego, pastelowo niebieskiego. Miała dziwne szczegóły ponad oczami i z przodu, pasek wokół głowy, bez napisów. Wzięli głowę do badań.

Film pokazujący Mona Lisa

Czy jest to prawda, czy dezinformacja, niestety nie jestem w stanie tego zweryfikować na dzień dzisiejszy. Wierze jednak, że czas to zweryfikuje.