Wprowadzenie

Po raz pierwszy wieści o Dulce pojawiły się w mass-mediach w połowie lat 70., gdy oficer stanowy  New Mexico State Police, Gabe Valdez, przeprowadził śledztwo po tym jak został wezwany do sprawy okaleczonej krowy na pastwisku 13 mil na wschód od Dulce – na ranczo Manuala Gomeza. Gomez stracił cztery sztuki bydła w wyniku okaleczenia w latach 1976-1978).

youtube logo Okaleczenia w Dulce zgłoszone przez Manuela Gomeza [1978]

W czerwcu 1976 roku Valdez zaprosił na swą farmę grupę ufologów, którzy przeprowadzili badania.

5.07.1978: Valdez, Gomez i emerytowany naukowiec Howard Burgess wybrali oni około 120 sztuk bydła Gomeza i przeprowadzili je przez ciasny rękaw będący pod wpływem ultrafioletowego światła. Znaleziono dziwną substancję po prawej stronie karku, prawego ucha i prawej nogi tych zwierząt. Próbki tajemniczej substancji zostały usunięte. Cześć z nich poddano analizie. Laboratorium Kliniczne Schoenfelda przebadało próbki i wykryło znaczne ilości potasu i magnezu. Zawartość potasu 70-krotnie przekraczała dopuszczalne wartości. Wkrótce później sprawą zainteresowali się inni badacze, na czele ze znanymi nazwiskami, takimi jak Greg Bishop oraz Paul Bennewitz.

1982 – Bennewitz już wcześniej otrzymał wiadomości ( ponoć udało mu się przechwycić komunikaty nadawane przez obcych ze statku kosmicznego w pobliżu Albuquerque, miasta w stanie Nowy Meksyk), z których wynikało, iż 150 mil na północ od Albuquerque w górach istnieje tajna baza.  Namiary te okazały się być Bazą w Dulce. (źródło) Przeprowadził także wywiad z Myrną Hansen i za pomocą technik hipnozy udało mu się dowiedzieć, że kobieta wraz z sześcioletnim synem została porwana przez obcych i poddana badaniu. Przeprowadzono je właśnie w bazie Dulce.

Thomas Edwin Castello – były agent CIA, pracując w tajnej podziemnej bazie Dulce wykradł dowody niegodziwości, jakie się tam dokonuje. I to nie byle jakie, bo we współpracą z Obcymi! Przy użyciu małego aparatu, wykonał on ponad 30 zdjęć miejsc wewnątrz wielopoziomowego obiektu. Zebrał także dokumenty i wykradł kasetę wideo ochrony z centrum kontroli, na której rejestrowane były obrazy z innych kamer przedstawiające korytarze, laboratoria, Obcych i personel rządowy. Chciał ujawnić wspólne przedsięwzięcie rządu USA z Obcymi, których celem jak się wydawało były przede wszystkim eksperymenty genetyczne na porwanych osobach, zarówno dorosłych i dzieci. Mnóstwo tych ludzi ginęło. Od tej pory ukrywał się, a co sześć miesięcy miał się kontaktować z każdą z 5-ciu osób którym dał kopie dokumentów. Powiedział im, że gdy 4 osoby z owych 5 zaginą, materiały muszą ujrzeć światło dzienne. I tak też się stało.

W tym czasie, podobny badacz pracował w ochronie w Santa Fe i prywatnie badał fenomen UFO, okaleczenia bydła, grupy Masonów i Wicca w tym obszarze. Thomas miał bliskiego przyjaciela, który zjawił się w Santa Fe w 1979 roku aby odwiedzić zarówno Thomasa jak i niezależnego badacza. Oglądnął zdjęcia, kasetę wideo i dokumenty zabrane z Dulce. Wykonaliśmy rysunki, wszystko to zostało puszczone w obieg wśród społeczności badającej fenomen UFO – jako „Papiery Dulce” Thomas był gotowy ukryć się, jednak kiedy powrócił do domu aby zabrać żonę i młodszego syna, zobaczył vana i agentów rządowych. Jego żona i dziecko zostało porwane. Thomas został zdradzony przez K. Lomas’a (współpracownika). Agenci zarządali aby Thomas zwrócił to co zabrał z bazy jeżeli chce odzyskać żonę i syna. Kiedy dla Thomasa stało się jasne, że jego rodzina mogła już zostać wykorzystana w eksperymentach biologicznych i na pewno nie wróci cała i zdrowa, zaczął się pilnie badać i zaznaczać na mapach Nowego Meksyku i Kolorado, mnóstwo oznaczających miejsca okaleczeń bydła, jaskinie, miejsca wysokiej działalności UFO, miejsca uprowadzeń, starożytne ruiny i prawdopodobne podziemne bazy obcych. ….Nastepnie ślad po nim zaginął….

Dokumenty te zostały nazwane w społeczności ufologicznej jako „Dokumentami z Dulce” (DULCE PAPERS).

12.1987 – Sprawa kompleksu w DULCE ujrzała światło dzienne, kiedy to brytyjska grupa badawcza d.s. UFO – Quest International, ujawniła owe dokumenty.  Prawdopodobnie przeciek pochodził od jednego z pozostałego przy życiu posiadacza wytypowanych przez Castello. Informacje z owych dokumentów można znaleźć TU: Książka na temat bazy Dulce (eng)

Dokumenty składały się z25 czarno-białych zdjęć, sześcio-minutowego materiały wideo, kilku rysunków technicznych dotyczących bazy

Materiały te zawierały: omówienie miedzi i molybdenium, omówienie magnezu i potasu (elektrolity?) [ tutaj chciałbym nawiązać do odkryć Valdeza, Gomeza i Burgessa z 1878 roku, gdzie wyniki eksperymentu wymieniały dokładnie te dwa pierwiastki!] , dużo terminologii medycznej, omówienie światła ultrafioletowego i promieni gamma, omówienie prawdziwych celów EBE (Obcych), omówienie sposobów użycia krowiej krwi, omówienie manipulacji w DNA, omówienie „prawie ludzkich istot” – czyli hybryd, omówienie powstania „bezpłciowej istoty”, oraz szkice zdjęć.

Historia Thomasa Edwina Castello

John Rhodes

John Rhodes

Poniższe informacje zostały opisane na podstawie wywiadu przeprowadzonym przez pisarza Bruce’a Walton’a (który pojawia się także pod pseudonimem Branton).
rok przed zaginięciem Castello (rzekome samobójstwo), oraz z ujawnionych dokumentów jego przyjaciela John’a Rhodes’a, który potwierdza wszystko co mówił Castello.                    

13.08.1993 –  Rhode udostępnił w Las Vegas po raz pierwszy plan poziomów bazy Dulce, który został oparty na podstawie oryginałów Thomasa Castello. Wcześnieje zatajenie tej kwestii wiązało się z weryfikacją opisów uprowadzonych. [1]

Szkic bazy w Dulce upubliczniony przez Rhodes'a

Szkic bazy w Dulce upubliczniony przez Rhodes’a

1961 – Castello był młodym sierżantem w bazie sił powietrznych w Nellis, niedaleko Las Vegas. Był wojskowym bohaterem z możliwością wglądu w materiały oznaczone jako „Top Secret”. Później został przeniesiony do zachodniej Virginii gdzie uczył się zaawansowanej fotografii wywiadowczej. Pracował w niejawnej, podziemnej instalacji i należnie do natury jego nowego zadania jego wgląd w materiały tajne wzrastał. Następnie rozstał się z siłami powietrznymi i pracował jako fotograf do 1971 gdzie dostaje ofertę pracy w korporacji RAND jako technik ochrony i w ten sposób przeprowadza się do Kalifornii gdzie firma ma główną siedzibę. Jego uprawnienia ponownie się zwiększają do poziomu ULTRA-3. Tego samego roku poznaje swoją przyszłą żonę Cathy, z którą doczekali się syna Erica.

1977 – Thomas został przeniesiony do Santa Fe w Nowym Meksyku gdzie jego płace znacząco wzrosły, a wgląd w sprawy tajne ponownie wzrósł… tym razem do poziomu ULTRA-7. W nowej pracy był specjalistą ochrony do spraw fotografii w instalacji Dulce. Wymagano od niego utrzymywania, ustawiania i zarządzania monitoringiem w całym podziemnym kompleksie i eskortowania wizytatorów do ich celów. Podczas jednego z takowych przybyć w Dulce, Thomas wraz z kilkoma innymi nowymi rekrutami wziął udział w obowiązkowym spotkaniu gdzie padli ofiarą kłamstwa, iż:

„…Podmioty używane do eksperymentów genetycznych są beznadziejnie szalone i badania służą medycynie i ludzkości

Dostali surowe wytyczne jak i przestrogi: np. kara za bycie przyłapanym na rozmowie z którymś z „szalonych” lub wchodzenie w rozmowę z ludźmi, którzy nie są bezpośrednio zaangażowani w aktualny projekt danego delikwenta. Wyjście poza granice strefy, w której się pracowało bez powodu zostało również zakazane. Większość dyskusji na temat istnienia wspólnego projektu obcych i rządu USA z jakąkolwiek osobą z zewnątrz groziło ciężkimi, a nawet jeżeli potrzebne śmiertelnymi reperkusjami. Thomas wykonywał swoje obowiązki tak jak oczekiwali tego jego przełożeni. Na początku jego zetknięcia się z rzeczywistymi Szarakami i Reptaliańskimi bytami w bazie były radosne, ale szybko stały się silnymi procesami uświadamiania sobie, że nie wszystko było takie jak się zdawało. Jednym z głównych zadań Thomasa było patrolowanie wielu miejsc bazy i ustawianie (korekcja itp.) monitoringu, jeżeli było to potrzebne. To dało mu możliwość bycia świadkiem rzeczy, które ciężko sobie choćby wyobrazić. Później powiedział, że widział laboratoria, które badały: Aurę pól energetycznych ludzi; podróżowanie w Astralu i manipulacje nimi; energię PSI, zaawansowane techniki kontroli umysłu (analizy i zastosowanie); rozpoznawanie ludzkiej pamięci (nabywanie i transfer); manipulacja materią; Ludzko/Obce klonowanie embrionów (prawdopodobnie prace nad hybrydami); Szybkie zastępowanie części ludzkiego ciała przez transfer energii/materii; i inne naukowe badania. Co jakiś czas Thomas miał możliwość zobaczenia mrożących krew w żyłach stworzeń stworzonych poprzez eksperymenty genetyczne, były one umieszczone w wyizolowanych sekcjach bazy. Te, które widział nie mogły mieć nic wspólnego z chorobami umysłowymi lub badaniami na rzecz medycyny. Thomas nie chciał zagłębiać się w to dalej. Każdego razu, kiedy odkrywał kolejne miejsce podziemnego labiryntu, stawał się do raz bardziej przymuszony do akceptacji tego, co się działo w bazie. Pewnego dnia do Thomasa podszedł pracownik, który wprowadził go na boczny korytarz. Tam został przejęty przez dwóch innych gentlemanów, którzy wyszeptali mu najprzeraźliwsze słowa… mężczyźni, kobiety I DZIECI, które zostały przedstawione Thomasowi, jako niedorozwinięte mentalnie, w rzeczywistości były ciężko nafaszerowanymi środkami uspokajającymi ofiarami uprowadzeń. Zadecydował, że porozmawia z jednym z więzionych ludzi z sali nazwanej „Halą Koszmarów”. Podczas aplikowania środków jednemu z „szalonych” zapytał się go o dane osobowe i miasto z którego pochodzi. Thomas dyskretnie zbadał słowa „szalonego” podczas weekendów. Odkrył, że ta osoba została ogłoszona w swoim mieście za zaginioną po nagłym zniknięciu, zostawiając zrozpaczoną rodzinę, która próbowała podążać jego śladami, była to jednak ślepa uliczka. Niedługo potem odkrył, że WIELE setek lub może nawet tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci z bazy była w rzeczywistości zarejestrowana jako zaginione lub jako niewyjaśnione zniknięcia.

1978 –  napięcia w bazie Dulce były ekstremalnie spotęgowane. Kilku ochroniarzy i techników laboratoryjnych rozpoczęło sabotaż eksperymentów genetycznych. Ciągle szarpane nerwy i paranoja wybuchły w zdarzeniu, które dzisiaj nazywamy „Dulce Wars”.[2] Była to dosłownie BITWA pomiędzy reptalianami, a ludźmi o kontrole nad bazą. To Reptalianie naciskali na kontynuowanie „BIG LIE” (duże/wielkie kłamstwo tzn. o tym, że uprowadzeni byli „szaleni”), to również reptalianie naciskali na używanie ludzi do ich eksperymentów… ci, którzy nie zdołali ich przetrwać byli używani jako „źródła” protein, którymi żywiły się płody szaraków hodowane w tubach, jak również dorosłe szaraki. Bitwa o Dulce rozpoczęła się na poziomie 3. Nikt nie jest na 100% pewny jak to się zaczęło, ale dzięki Thomasowi wiemy, że zaangażowane były siły bezpieczeństwa bazy. Kiedy kurz bitewny opadł okazało się co następuje:

-68 ludzi zabitych,

-22 kompletnie wyparowało

-19 uciekło z bazy przez tunele,

-7 zostało odbitych,

-12 pozostaje w ukryciu po dziś dzień.

Thomas wrócił na swoje stanowisko, czekając i planując swoją własną ucieczkę.

1979 – ogrom presji jakiemu był poddawany Thomas w końcu zmusił go do zerwania zasłon milczenia. Poprzez doręczoną do rąk własnych notę, powiedział swojemu najlepszemu przyjacielowi, że pracował w ogromnej podziemnej instalacji niedaleko Dulce w Nowym Meksyku. Powiedział mu również, że pracował „ręka w rękę” z szarakami, którzy nazywają siebie „rdzennymi Ziemianami”, a symbolem projektu jest odwrócony, czarny trójkąt z odwróconą, na złoto pomalowaną literą T w środku. Thomas wiedział, że musi opuścić tą pracę, żeby w końcu w jego umyśle nastał spokój, jakkolwiek teraz znał prawdę ukrytą za porwaniami przez UFO i o tych porwanych z bazy Dulce… Mężczyznach…, Kobietach…, Dzieciach… Po jednym z weekendów z daleka od kompleksu, zadecydował, że wróci do pracy zbierająć dowody. Zabrał m.in fotografie kompleksu i umowy z autentycznymi podpisami, pomiędzy gubernatorem Kalifornii Ronaldem Reaganem, kilkoma innymi osobami i Szarymi. Thomasowi udało się również wyszukać 7-minutowe czarno białe nagranie eksperymentów genetycznych na uwięzionych ludziach, Szarych, jak również schematy obcych urządzeń i kompleksowych genetycznych formuł. Zrobił kopie filmów, fotografii i papierów, spakował kilka „paczek” i poinstruował kilku różnych ludzi, którym ufał do ukrycia ich do nadejścia odpowiedniego czasu.Wtedy został powiadomiony przez pewne źródła, że jego żona Cathy i syn Eric, zostali siłą zabrani ze swojego domu do niejawnego podziemnego kompleksu na użytek „bezpiecznego przetrzymywania” do czasu aż zadecyduje wrócić z rzeczami, które zabrał. Wiedział wtedy, że nawet gdyby zrobił to czego żądają dowódcy Dulce to i tak jego zona i dziecko prawdopodobnie już nigdy nie byliby tymi samymi ludźmi, (nawet gdyby wrócili cali) po byciu zmanipulowanymi przez agresywne techniki kontroli umysłu. Wiedział również, że on i jego rodzina najprawdopodobniej staliby się ofiarami jakiegoś tragicznego wypadku. Thomas nie miał innej opcji. Szybko zatarł po sobie ślady i rozpoczął samotne życie w ciągłej ucieczce. Od stanu do stanu, od granicy do granicy, od motelu do motelu. Zawsze patrząc za siebie i próbując swego szczęścia…

Spisek.

Zorientowawszy się jakie potworności prowadzone są w Bazie, szczególnie na poziomach 6 i 7 przez Obcych zaplanowano plan ujawniania i wyniesienia na zewnątrz dowodów potwierdzających te makabryczne doświadczenia na ludziach, porwaniach. Uczestniczył w tym Castello wraz z 9 ludźmi, głównie z ochrony i laboratorium, oraz republikańscy robotnicy. Mieli plany sabotowania 6 i 7 poziomu. Niestety ktoś zdradził, wkroczyło wojsko i wszystkich wymordowali jak leci.

Charakterystyka Bazy

Lokalizacja:

Nowy Meksyk, koło miasteczka Dulce góra Archuletta Mesa niedaleko od południowej granicy pomiędzy Kolorado i Nowym Meksykiem a okolica należy do rezerwatu indiańskiego Jicarilla Apache Indian Reservation w pobliżu Tamy – elektrowni Navajo. Przypadkiem znajduje się tylko 35 km od słynej Strefy 51

Budowa Bazy.

1937 – 1938 – rozpoczęcie budowy Bazy, wykorzystując naturalne jaskinie lodowe ze źródłami siarki. Za budowę odpowiedzialna była korporacja RAND,

1947 –  wybudowano drogę, której rzekomym celem był wywóz wyrębu lasu (ale jakoś nigdy nikt tego nie widział).

1965/1966 – baza została powiększona, gdzie większość kompleksu pogłębiono i zakończono- dzieki podziemnej detonacji bomby atomowej [,Około 30 mil na południwy-wschód od Dulce (Nowy Meksyk) miał miejsce podziemny wybuch nuklearny.  przeprowadzony pod egidą projektu „Plowshare” i został nazwany „Gassbuggy”.[3] Tunele Bazy połączono w formie sieci m.in. z bazą w Arizonie tzw. Page Base – jednym ze starszych podziemnych obiektów. Czworokątna podstawa bazy nazwana została PERICA. Tunele transportowo – komunikacyjne wybudowano dzięki zaawansowanych maszynach wiertniczych, które pozostawia ściany tunelu gładkimi. Ukończone ściany w tych podziemnych tubach przypominają szkło wypolerowane do połysku. Wszędzie! Krzyżują cały świat jako niekończąca się sieć podziemnych autostrad… Podziemne tunele w Ameryce są jak autostrada z tą różnicą, że znajduje się ona pod ziemią. Ruch tą autostradą wymaga silników elektrycznych i niczym nie różni się od ruchu na powierzchni. Tego typu autostrady wykorzystywane są do podróży na ograniczoną odległość. Istnieje jednak inny sposób transportu ładunku i pasażerów wykorzystywany do szybkiego podróżowania. Ta bezkresna sieć nazywa się „Sub-Global System”, posiada punkty kontrolne przy przekraczaniu granic każdego kraju. Są to tuby transportowe, które „wystrzeliwują” pociągi nadając im niesamowite prędkości przy wykorzystaniu magnetycznej lewitacji i metody próżniowej. Pociągi te podróżują z prędkościami przekraczającymi prędkość dźwięku. (Patrz Phill Shneider). Wielkość podziemnego kompleksu Dulce można zobrazować przyrównując ją do jaskiń Carlsbad Caverns, więc robi cholerne wrażenie. Kompleks nazwany instalacją Archuleta od nazwy góry pod którą znajduje się owa baza. Jej głębokość dochodzi do 3,5 km (2 mile). Lokacja nie była przypadkowa, ponieważ od dawana w jaskiniach tych (przerobionych na przyszłą Bazę( zamieszkiwali Reptylianie.

Oficjalna rola Bazy:

Zakład Biomedyczny o zaawansowanej technologii i zajmujący się metodologią w celach zbadania negatywnych skutków mentalnych na  psychicznie chorych jednostkach. Następnie obiekt przeznaczony do prowadzenia opieki nad biologicznymi formami życia każdego typu. (pamiętacie instrukcje MJ12?) Thomas mówi:

Często spotykałem ludzi w klatkach, zwykle oszołomionych lub poddanych działaniu narkotyków. Czasem jednak płakali oni i błagali o pomoc. Powiedziano nam, że Ci ludzie są beznadziejnie obłąkani i włączeni do pewnego medycznego testu, który miał im pomóc wyleczyć chorobę. Powiedziano nam to aby już nigdy więcej z nimi nie rozmawiać. Na początku wierzyliśmy w te historie…”

Struktura i opis

Z pionowego punktu widzenia baza przypomina koło z piastą w centrum i korytarzami rozchodzącymi się na zewnątrz jak szprychy. Ta „piasta” jest centralnym punktem całej bazy. Jest otoczona przez centralną ochronę i rozciąga się na wszystkie poziomy bazy. Jestem przekonany, że to jądro jest piętą achillesową całego kompleksu. Prawdopodobnie zawiera ono wszystkie światłowodowe systemy odpowiedzialne za komunikacje i linie wysokiego napięcia. To by wyjaśniało taką dużą ilość ochrony, centralne umiejscowienie i ciągnięcie się przez wszystkie poziomy. Ze wszystkimi liniami komunikacji oraz wysokiego napięcia skoncentrowanymi w „piaście” możliwe, że dowolny poziom mógłby zostać kompletnie wyłączony przez ochronę tego obiektu na tym samym poziomie bądź przez ochronę z innego wyższego bądź niższego poziomu. To by wyjaśniało maksymalną kontrole nad całym obiektem.„Szprychy” lub korytarze rozchodzące się z dala od centrali (jak to nazwaliśmy „piasty”) prowadzą do innych, licznych laboratoriów w pięciu różnych kierunkach. Podobieństwo obiektu do „szprych” i Pentagonu zostało przewidziane w jego projekcie. Z góry baza przypomina rozkład waszyngtońskiego Pentagonu z salami, ścianami i wojskowymi insygniami! Odkąd nie mamy dokładnego namiaru na jego korytarze, niemożliwym jest ustalenie jego magnetycznych ustawień. Kiedy popatrzymy na kompleks z boku jego wygląd staje się podobny do drzewa z pniem w środku i piętrami wyciągającymi się na zewnątrz jak gałęzie. Jeżeli byłby to obiekt naukowy to ktoś mógłby powiedzieć, że jego boczny wygląd przypomina drzewo wiedzy. (The tree of knowledge)

Poziomy: 1- 4 to poziomy ludzkie, poziomy 5-7 wykorzystywane przez Obcych.

POZIOM 1: Na powierzchni. Parking, garaże na samochody

POZIOM 2: Podziemny. Znajdują się tu wahadłowce, potężne maszyny drążące tunele, oraz dworzec kolejowy, połączony do sieci tuneli m.in. do Strefy 19, Strefa 51, Plant 42, Greek River, Dugway, Edwards AFB, Page, Los Alamos itp.. [4] Tutaj aby zejść niżej każdy jest ważony nago, po czym otrzymuje uniform. Goście otrzymują szaro białe uniformy – kombinezony z zamkiem błyskawicznym. Waga osoby wpisywana jest na komputerową kartę ID. każdego dnia. Każda zmiana w wadze jest notowana. Jeśli przekroczy 3 funty (1,3kg) osoba taka musi przejść przez fizyczny egzamin i zostać prześwietlona promieniami rentgena.

  1. Mieszkalny. Sala kontrolna tzw. HUB z głównym komputerem.
  2. Laboratoria badawcze. Badania m.in nad: teleportacja, hipnoza, śnienie, telekineza (siła bez wykorzystywania siły     mięśni), aura

POZIOM 3: Przeznaczony wyłącznie dla Obcych. Kwatery Zakaz wejścia ludzi. Wschodnia cześć tzw „Obca sekcja” skupiająca jeszcze inne rasy Obcych. Cel nieznany.

  1. Tzw. Koszmarna sala/Wiwarium [Nightmare sale] makabryczne badania genetyczne na ludziach oraz zwierzętach.( eksperymenty na rybach, fokach, ptakach i myszach – są poddawane ogromnym zmianom w porównaniu do ich oryginalnych form). Tworzenie hybryd- np. jest kilkanaście klatek i kadzi humanoidalnych nietoperzy wysokich na ponad 2 metry, oraz deformacje ludzkie (wielorękie i wielonogie ludzkie formy), oraz klonowanie Szaraków jako sposób rozmnażania.
Efektem badań genetycznych są niezliczone tuby z płodami tych krzyżówek.

Efektem badań genetycznych są niezliczone tuby z płodami tych krzyżówek.

Główne rządowe organizacje włączyły się w rozplanowywanie genetyki człowieka – tak zwany projekt genów – włączając w to Departament Energii, Narodowy Instytut Zdrowia, Narodową Fundację Naukową, Instytut Medyczny Howarda Huges’a i oczywiście Podziemne Laboratoria Dulce prowadzone przez DOE. Thomas ujawnił, że szefem genetycznych eksperymentów w Los Alamos i Dulce jest Larry Deaven.

POZIOM 4: . Ultra-7 , Magazyn-przechowalnia –  przetrzymywanie ludzi i embrionów do przyszłych badań. Ludzie z porwań, oraz pochodzący z narodzin porwanych kobiet.

Według Thomasa, obcy obojnaczy reproduktor jest zdolny do partenogenezy (dzieworództwo). W Dulce powszechną formą reprodukcji jest wielozarodkowość. Każdy embrion może i dzieli się na 6 do 9 indywidualnych tworów (rodzeństw). Niezbędny środek odżywczy dla rozwijających się tworów zwykle zawiera olazmę, deoxyhemoglobinę, albuminy, lizozymy, kationy, owodniowy płyn. Termin „gen” jest używany aby opisać całość unikalnych chromosomów szczególnego organizmu, w odróżnieniu od genotypu, który jest informacją zawartą wewnątrz tych chromosomów. Ludzkie geny są przypisywane do określonych chromosomów. To jest ambitny projekt, który zajmie lata i pochłonie wiele mocy obliczeniowej współczesnych komputerów.

Wyposażenie:

– nieliniowy system wind (brak ograniczeń poruszania się- magnetyzm), 3000 kamer, 100 wyjść, strefy graniczne między ludźmi a Obcymi, posiada flotę powietrzną, ale zlokalizowana w 5 częściach Dulce m.in. blisko Durango, przy Taos, zaś główne flota w Los Alamos.

Wagi są umieszczone z przodu wszystkich wrażliwych obszarów i są wbudowane w podłogę blisko wejść i paneli kontrolnych drzwi. Każda osoba wkłada kartę ID do szczeliny drzwi a następnie wpisuje kod cyfrowy na klawiaturze. Waga osoby i kod muszą pasować do zapisów z karty inaczej drzwi nie otworzą się. Jakakolwiek niezgodność sprowadza na miejsce ochronę. Nikomu nie wolno niczego wnosić do wrażliwych obszarów. Wszystkie towary są umieszczane na przenośniku taśmowym i prześwietlane rentgenem. Taka sama procedura obowiązuje w przypadku opuszczania szczególnie wrażliwych obszarów. Wszystkie windy są obsługiwane w sposób magnetyczny, nie mają żadnych kabli dźwigowych. Magnetyczny system znajduje się wewnątrz ścian windy, nie ma tam żadnych normalnych systemów elektrycznych. Wszystko jest kontrolowane za pomocą zaawansowanego magnetyzmu, włączając w to oświetlenie. Nie ma żadnych żarówek, a tunele są oświetlane przez jednostki fosforowe – o dużej emisji światła. Niektóre głębokie tunele używają formy fosforowego pięciotlenku do tymczasowego oświetlania obszaru. Obcy nie zbliżają się do takich miejsc z nieznanych powodów.[5]

Połowa lat 80-tych zmniejszenie (ustanie?) uprowadzeń zwierząt i ludzi, kiedy to Laboratorium Berkeley zaczęło produkować dla Dulce krew.

Symbole.

Grupa Delta – z symbolem czarnego trójkąta z czerwonym tłem. Delta to 4 litera greckiego alfabetu. Ma ona formę trójkąta i jest podobna do masońskich symboli. Symbol Bazy Dulce to trójkąt z grecką literą alfabetu „Tau” (T) – trójkąt z tym symbolem jest zwrócony w dół tak jak wskazuje ułożenie litery (T). Insygnia z podobnym trójkątem były widziane na pojeździe dyskoidalnym. Pracownicy Dulce noszą uniformy z takim symbolem, który widnieje na ramieniu lewej ręki.

Obcy

Reptylianie – wiodąca rasa obcych (humanoidalna rasa gadzia). Forma kastowa. Niektórzy Reptylianie są rodzimymi mieszkańcy Ziemi zwanej Terrą..(starożytna rasa Ziemi).  Zamieszkują podziemia uznając Ziemię jako dom – ale to tylko kolonia. Posiadają wiele planet należące do tzw. Planet Lojalnościowych (poddanych). Mają 6 stóp wzrostu.

Kasty Reptylian:

a)    Draco – o barwie beżowej lub białej (kasta królewska)

b)    Inne- o barwie zielono-brązowym zabarwieniu- robotnicy fizyczni

Wg ich postrzegają nas jako „dzikich lokatorów” , wrogów a zarazem niższą rasę. Swoje imiona otrzymują osiągając wiek świadomości. Imię zawiera pozycje i znaczenie wykonywania zadań + kilka liter prywatnych.

Być może istotą, która skusiła Ewę w Edenie był Draco..Być może są tymi, których my określamy upadłymi aniołami..”

Szaraki [“Greys”] to częściowo biogenetyczna rasa podporządkowana Reptylianom. Wykorzystywani jako pracownicy- to oni robią brudna robotę tj: porwania, kontakty z rządami, manipulacja.

W Dulce Szarych jest około 18 tyś. Aby reprodukować poddawani są klonowaniu. Potrafią jak rozdzielić bioplazmatyczne ciało od ciała fizycznego aby umieścić „obcy byt” – obcą macierz życia – wewnątrz ludzkiego ciała – po usunięciu „duszy” – ludzkiej macierzy życia.

Lokalizacja Baz obcych: Salt Lake, lake Powell Area, Dark Canzon, Grounds, Modena, Vernal i inne. Wiele posiadają na księżycach, nasz, oraz Jowisza i Saturna.

Głowna siedziba Obcych – Góra Shasta (pół. Karolina). To tu każdy prezydent USA  był tu aby rozmawiać z Obcymi. Truman miał możliwość odwiedzic niższe poziomy królestwa miasta Telos. To tam spotkawszy się z Samoza i Khoach z Bootes i Tiphon (królowie bądź ambasadorowie Reptylian) zaktualizował dokument „Traktat stu” Zażądał postępu magnetycznego, kosmicznej wiedzy naukowej gdzie Knoach się zgodził, Samoza częściowo. Wymieniono zakładników (dla eksperymentów genetycznych) i uzyskanie praw do techniki magnetycznej. Zawetowano natomiast uzbrojenie kosmiczne i broń promieniową.

Uprowadzeni:

Christa Tilton – uprowadzona.

2003 – nawiązała kontakt emailowy  z Bennewitz’em w sprawie Dulce.

Osoby które ujawniły informacje o bazie:

* Thomas E.Castello – zamordowany, oficjalnie nie istnieje

* Phil Schneider         – zamordowany

* William Cooper      – zamordowany

* John Rhodes

* Paul Bennewitz


[1] http://www.disclose.tv/forum/are-ufo-sightings-at-dulce-a-bigger-story-than-roswell-t14264.html

[2]1979 wiekszośc Ufologów uważa że doszło do konfliktu zbrojnego między ludźmi a Obcymi. W tym roku. Np. W.Cooper uważa że zgineło 66 żołnierzy Delta.

[4] Połączenia prowadzą od Dulce w kierunku Arizony, do podziemnej bazy pod obszarem Strefy 51 w Nevadzie. System transportowy prowadzi do i od Dulce w kierunku obiektów pod Taos, Datil, Colorado Springs, Creed, Sandia, Carlsbad. To wszystko okazuje się być ogromną siecią połączeń pod Stanami Zjednoczonymi rozciągającą się w postaci globalnego systemu tuneli i podziemnych miast.