Osam Bin Laden i Al Kaida.

Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

Już po 20-30 min od pierwszego uderzenia w WTC media podały informacje o ataku terrorystycznym w której winę bezapelacyjnie obarczono Osamą Bin Ladena  -nagle terrorysty nr 1 na Świecie. To się nazywa szybkość, z jaką odpowiednie departamenty dowiedziały się dokładnie kto to zrobił. Oczywiście nasuwa się stwierdzenie iż w takim wypadku o tym wiedzieli (potwierdza to raport przedstawiony Bushowi z sierpnia 2011 r.) , dlatego też w takim wypadku nic z tym nie zrobiono? Jak się okazuje takich informacji o planowanym ataku było o wiele więcej. Np

28.06.2001 – reporter CNN odnajduje kryjówkę i samego Osama Bin Ladena i przeprowadza z nim w asyście ekipy telewizyjnej wywiad! Reporter stwierdza ze stoickim spokojem: „Za 3 tygodnie Osama zaatakuje USA i Izrael”!

Ale moment…

29.06.2006 – wiceprezydent USA Dick Cheney powiedział iż nigdy nie mieliśmy dowodów by bezpośrednio powiązać Bin Ladena z wydarzeniami z WTC! Dick Cheney said Osama bin Laden not behind 9/11

Więcej o Bin Ladenie znajdziesz tu: Osama bin Laden

Zachowanie Prezydenta w kwestii 9/11
bush szkoła

Bush dowiedział się o uderzeniu pierwszego samolotu w WTC kiedy odwiedzał szkołę podstawową na Florydzie. Kiedy został poinformowany o pierwszym uderzeniu, nie zareagował tylko kontynuował sesję z fotoreporterami i uczestniczył na lekcji razem z uczniami. Po poinformowaniu go o  skoordynowanym ataku na USA, gdyż kolejny samolot uderzył w drugą wieżę, ten chwile się zastanawiając wziął książeczkę i kontynuował uczestnictwo w klasie! [6]

Przed 9/11

* 6.08.2014 – Bushowi przedłożono raport pt.” Bin Laden szykuje atak na Stany Zjednoczone” (co potwierdziła Condoleezza Rice), w którym owy jegomość miał planować zaatakowanie Amerykę porwanymi samolotami (wg info Fahrenheit 9/11)

* zmniejszył fundusze na walkę z terroryzmem

* Spotkał się z przywódcami Talibów

Po 9/11

– nie chciał by Kongres wszczął publicznego śledztwa, a jak mu się nie udało (doprowadzili do tego tzw. teoretycy spiskowi:)) blokował powołanie niezależnej komisji. Raport z publicznego śledztwa, zanim trafił do publiki,  został ocenzurował (28 stron) z jej zawartości przez gabinet Busha.

– nie chciał zeznawać przed komisją (…mogę ich odwiedzić…)

PORYWACZE

COMBO PICTURE OF SUSPECTED HIJACKERSa)  porwali samoloty używając noży .. do kartonów.

b) jeden paszport porywacza Satam’a al Suqami został znaleziony jedną przecznicę od uderzenia w WTC – jak podało CNN! (2)

c) byli szkoleni w USA i niektórzy mieli kontakt z Pentagonem! Np. „News Weel” – jedna z pierwszych informowała opinie publiczna, iż porywacze byli trenowani w bazach wojskowych USA, a np. Mohhammed Atta –  porywacz samolotu, był szkolony w międzynarodowej szkole oficerskiej w bazie sił powietrznych w Alabamie (1998-1999). [potwierdził to kapitan Jason Taylor, na podstawie FOIA]. Ale przecież Atta ma o wiele więcej powiązań z siatką terrorystyczną!

Mohammed Atta

Mohammed Atta – kierował zamachem na WTC

Według niemieckiej telewizji publicznej ARD, Mohammed Atta był śledzony przez agentów CIA od stycznia do maja 2000 r., kiedy podróżował między Frankfurtem a Hamburgiem, kupując znaczne ilości chemikaliów (do produkcji bomb?). Nawaf al-Hazmi i Chalid al-Midhar już od marca 2000 r. znajdowali się na liście podejrzanych CIA, lecz Centralna Agencja Wywiadowcza powiadomiła o tym FBI dopiero 27 sierpnia 2001 r. Ci dwaj terroryści wynajmowali pokój w San Diego od informatora FBI. Kiedy do informatora przyszedł oficer prowadzący, gospodarz uprzejmie przedstawił mu swoich lokatorów. Prawdopodobnie zamachowców śledzili agenci izraelskiego Mossadu, udający artystów sprzedających swe obrazy.  23 sierpnia 2001 r. Mossad przekazał CIA listę 19 islamskich terrorystów, przygotowujących w Stanach Zjednoczonych wielki atak. Znalazły się na niej nazwiska czterech zamachowców z 11 września.[3]

Mało tego: Mohammed Atta, chwile przed zamachem otrzymał na swoim koncie w Dubaju  100 tyś $, którego zleceniodawcą był Gen. Mahmud Ahmad, który kierował operacją szpiegowską w USA ,  był szefem ISI czyli pakistańskich służb specjalnych, mający bliskie związki z afgańskimi talibami. (ujawniła to Sibel Edmonds -tłumaczka w biurze FBI w Waszyngtonie – Patrz Tłumaczka FBI oskarża)

Przynajmniej dwóch porywaczy było szkolonych w USA w amerykańskiej bazie sił powietrznych w Pensacole na Florydzie! Byli to; Ahmed Al-Nami i Ahmed Al-Ghamdi.  Natomiast Abdulzaziz Al-Omani uczęszczał do bazy sił powietrznych Brooks wSan Antonio w Teksasie a Saeed al-Gnami uczęszczał do Defence language Institute w Monterey w Kaliforni (zarządzanej przez Departament Obrony USA DoD co potwierdził Stave Butler – wicedyrektor owej uczelni).

10.2010 – „Fox News” doniósł, iż Anwar Al. Awlaki, który sam mówił, że miał większą władze od Bin Ladena, był trenowany w USA! Jest uważany za główną postać Al Kaidy. A to przecież on zorganizował zamachy m.in. na samolot w Boże Narodzenie, atak na Fort Hood, oraz atak na Time Squer, nie mówiąc o tym, że jest na liście najbardziej poszukiwanych osób przez USA. Mało nieprawdopodobnych informacji, nieprawdaż? Otóż kilka miesięcy po ataku na WTC odwiedził Pentagon, oraz spotkał się jakby nigdy nic na obiedzie z sekretarzem Armii.

d) Wszyscy zginęli w misjach samobójczych, ale jak się okazuje przynajmniej czterech z nich przeżyło ową tragedię! Są to: Abdulaziz al-Omari; (źródła 1, 2, 3),  Waleed Alshehri, Mohand Alshehri i  Salem Alhazmi;

Symulacja ataku

Bush Jr. publicznie zaśmiał się, iż: „Sposób w jaki przynajmniej nasz rząd myśli,  nie sądzę by poprzedni rząd mógłby myśleć o wlatywaniu samolotami w budynki„. Wtórowała jemu również Condoleezza Rise  – doradca do spraw bezpieczeństwa narodowego, która 16 maja 2002 roku, na konferencji prasowej, dotyczącej 11 września –  powiedziała:

„Nie sądzę by mógł ktoś to przewidzieć, że Ci ludzie w uprowadzonym samolocie uderzą w World Trade Center”.[14]

Otóż moi mili, pomysł ten rozpracowywały takie departamenty jak Pentagon, FEMA NORAD i NRO!  [5] I tak:

13.03.1962 r. – Zaprezentowanie Operacji Northwoods w której wymieniono czynności dywersyjne na własnych obywatelach/żołnierzach do pretekstu wysłania wojsk amerykańskich na Kubę! Jednym z prezentowanych możliwości jest atak terrorystyczny m.in w Waszyngtonie, a w innym punkcie czytamy np.  iż wykorzystano samolot bezzałogowy podszywający się pod samolot rejsowy, który zostaje zestrzelony na terytorium Kuby. [15]

Patrz: Operacja Northwoods – Terroryzm jako operacja fałszywej flagi [1962]

1.12.1984 – zdalnie sterowany Boing 720 startuje z Bazy Edwards i zostaje zniszczony przez NASA w celu przeprowadzeniu badań.

11.1999 – w ramach operacji Falcon Indian odbyły się ćwiczenia NORAD. Ich plan zakładał porwanie transkontynentalnego samolotu pasażerskiego, należącego do chińskich linii lotniczych przez pięciu terrorystów, a następnie rozbicie go o siedzibę UN w NY.

08.1997 – FEMA opracowuje własne studia na temat reagowania kryzysowego ze względu na terroryzm, z symbolem WTC na celowniku.

28.02.1998 –  Bezzałogowy samolot Global Hawk leci na pułapie prawie 10 km -która jest typowa wysokością komercyjnych samolotów rejsowych.

1999 – NORAD rozpoczyna ćwiczenia, w którym porwane samoloty wlatują w Pentagon i WTC

5.10.2000 – NORAD w ramach ćwiczeń pod kryptonimem Falcon Indian przeprowadził symulację, w której duży samolot pasażerski uderza w Biały Dom i Statuę Wolności (link)

07.2000 – departament Sprawiedliwości wydaje podręcznik o terroryzmie z WTC na celowniku.

09.2000 – odbywają się obrady neokonserwatywnych ekspertów zakończone raportem tzw. Projekt dla Nowego Amerykańskiego Wieku, który zawiera instrukcje na najbliższe lata dla prowadzących politykę zagraniczną USA. Czytamy w nim  „Proces transformacji politycznych będzie trwał długo, o ile nie nastąpi jakieś katastrofalne, mające katalityczny wpływ na politykę wydarzenie, nowe Pearl Harbor”.

16 i 20.10.2000 – NORAD w ramach operacji „Vigilant Guardian” przeprowadził ćwiczenia uwzględniające ataki wykorzystujące samoloty. Scenariusz z 16 paź. zakładał porwanie samolotu należącego do Federal Express i wykorzystanie go do samobójczego ataku na siedzibę UN w Nowym Jorku ( znajdującą się de facto kilka mil od „bliźniaczych wież” WTC).  (link) (link)

24/26.10.2000 – Pentagon przeprowadza pierwsze z dwóch ćwiczeń o nazwie MASCAL,  symulując uderzenie Boinga 757 w swój budynek. Wojskowy były pilot F-4 , uczestnik szkolenia, wstępuje po do American Airlines i to prawdopodobnie jego Boing 757 zostaje wykorzystany do uderzenia.

Projekt MASCAL

Projekt MASCAL

04.2001 – NORAD planuje ćwiczenia w których samolot wlatuje w Pentagon, ale zostaje odrzucone jako zbyt mało realistyczne.

1.06.2001 – NORAD przeprowadza ćwiczenia o kryptonimie Amalgam Virgo 01, zakładające atak rakietowy. Na okładce podręcznika szkoleniowego umieszcza zdjęcie Osamy Bin Ladena na tle płonącego wieżowca.

06.2001 – Departament Obrony wydaje nowe instrukcje dla interwenci militarnej w przypadku porwania. Czytamy w nich że w przypadku wszystkich niebezpośrednich reakcji Departament Obrony musi otrzymać zezwolenie bezpośrednio od sekretarza obrony! [13]

Ćwiczenia w dniu tragedii!

National Reconnaissance Office w Chantilly, w stanie Wirginia przygotowuje ćwiczenia, gdzie mały prywatny samolot wlatuje w ich budynek.

NORAD przeprowadza kilka ćwiczeń wojskowych.

a) „Vigilant Guardian” – pozorujące wyimaginowany kryzys placówek amerykańskiej obrony powietrznej na całym świecie.

b) „Northern Vigilance” – symulacja wkroczenia Rosyjskich samolotów do przestrzeni powietrznej Kanady i Alaski

Pięć minut przed atakiem na Pentagon, 20 mil dalej agencja wywiadu US przeprowadzała ćwiczenia uwzględniające wykorzystanie samolotu i rozbicie go o budynek (link)

Rankiem 11 września John Fulton wraz ze swoim zespołem CIA przeprowadzał wcześniej zaplanowaną na ten dzień symulację szybkiego reagowania w przypadku gdy samolot uderzy w budynek. Po prawdziwym ataku ćwiczenia zostały przerwane. Rząd w późniejszym czasie określił je jako „dziwaczny zbieg okoliczności”. (link) [17]

Należałoby jeszcze wspomnieć o innych operacjach odbywających się lub planowanych na dzień 11 września: „Timely Alert II”, „Operation Northern Vigilance”, „Operation Northern Guardian”, „Operation Vigilant Warrior” etc. Zainteresowanych tematem odsyłam do ciekawego opracowania Dona Jacobsa „The military drills on 9-11: ‘‘Bizzare coincidence’’ or something else?„ W swojej książce, „9/11 Symetric Terror”, Webster Tarpley opisał 46 podobnych przypadków „gier wojennych”, które odbywały się zarówno przed, jak i w trakcie prawdziwych ataków.

Ćwiczenia NORADu i CIA przeprowadzane rankiem, feralnego 11 września z pewnością sparaliżowały siły powietrzne oraz cały system obronny Stanów Zjednoczonych, faktyczne ataki zostały potraktowane jako kolejna symulacja, skutkiem czego była opóźniona reakcja sił powietrznych na zaistniałą sytuację. ( Bush miał czas, by dokończyć bajkę o „koziołku”). Myśliwce przechwytujące zostały wysłane dopiero po uderzeniu pierwszego samolotu. Na uwagę zasługuje również fakt, że wysłano je z odległych baz, mimo że w pobliżu znajdowały się inne maszyny. [18]

Odnośnie lotu  samych tych maszyn zastanawia fakt, że leciały, jakby im sie nie chciało tj, ok 50% mocy swoich osiągów. I tak:

Bardzo opieszała reakcja na doniesienia FAA na temat zniknięcia Lotu 11 z radarów (8:21), której dowodem jest wysłanie myśliwca przechwytującego o 8:52 czyli 8 min po ataku na WTC1 (8:46) i aż 11 minut po otrzymaniu informacji o wyłączeniu transpondera przez Lot 175 (8:43).

O 8:56 FAA zanotuje zmianę kursu Lotu 77, może to wskazywać na atak terrorystyczny.

O 9:03 dochodzi do zderzenia Lotu 175 z WTC2 – NORAD ma 100% pewność o ataku terrorystycznym przy wykorzystaniu samolotów.
Jego reakcją jest poderwanie myśliwców F16 z Hampton w Wirginii o 9:24 na wcześniejszą informację o zmianie kursu Lotu 77 na Waszyngton i zamachu na WTC2.

O 9:28 transpondera wyłącza Lot 93, w jego kierunku zostaje wysłany będący już w powietrzu F16, który nie zdążył uprzedzić ataku na Pentagon o 9:37.

Lot 93 rozbija się w Shanksville w Pensylwanii o 10:03.
Dopiero o 9:40 FAA wydaje rozkaz natychmiastowego lądowania wszystkim samolotom znajdującym się w strefie powietrznej USA!!!
Co więcej myśliwcom przechwytującym w cale się nie śpieszyło:

F15 wyruszył z Otis odległego o 153 mile od New York. NORAD podał, że F15 był (o 9:03 atak na WTC2) 71 mil od celu. A wiec możemy wyliczyć jego średnią prędkość ponieważ wiemy, że w powietrzu był o 8:52: (153 mil – 71 mil)/(9:03 – 8:52) = 447 mp/h, podczas gdy jego maksymalna prędkość mogła wynosić 900 mp/h, z full ammo. Podobnie z F16 startującymi z Hampton w celu przejęcia Lotu 77: 105 mil/(9:49 – 9:30) = 340 mp/h, podczas gdy jego maksymalna prędkość mogła wynosić 915 mp/h z full ammo [19]

 Zawalenie się budynków

–  Budynki WTC 1 i 2 (10 sek)  zawaliły się niemal z przyśpieszeniem ziemskim co sprawiło, że 400 metrowy budynek zawalił się w ok 10 s. a budynek WTC 7 (ponad 100 metrów) zawalił się w 6,5 s. a przecież bliźniacze wierze posiadały 47 potężnych stalowych kolumn rdzenia i 240 kolumn zewnętrznych i połączenia między nimi tworzące trójwymiarową sieć.

28.07.1945 r. Bombowiec B 25 zgłóbił sie we mgle i uderzył w Empire State Bulding 79 piętro.  (11 Września: Niewygodne fakty czas 32 min.)

Hipotezy zawalenia się wież

1. Uderzenie samolotów. NAJMNIEJ WIARYGODNA HIPOTEZA, KTÓRA LEGŁA JUŻ PRZY OFICJALNYCH WYJAŚNIENIACH. Ponoć powodem zawalenia się wież, było nie samo uderzenie maszyn a ich paliwo które nadtopiła konstrukcje stalowe a w konsekwencji całość jak wieża z kart zapadła się jak naleśnik. Ta teoria została odrzucona praktycznie przez każdego inżyniera.

2. Hologram + efekt detonacji, któryś z wymienionych poniżej. Hipoteza ta stwierdza, iż samoloty… które widzieliśmy jako boeingi uderzające w wieże nimi nie były. To była projekcja- jak w kinie, dzięki któremu zdetonowano wewnątrz odpowiednie materiały, konstrukcje się zawaliły, a ukrycie faktycznej przyczyny ukryto pod płaszczykiem uprowadzonych samolotów.

Czy samolot z zetknięciem z konstrukcja metalową wchodzi jak w masło?

Czy samolot z zetknięciem z konstrukcja metalową wchodzi jak w masło?

03.2007 – Reynolds, były główny ekonomista za rządu George’s W Busha złożył Prośbę o korektę [Request For Correction] w Krajowym Instytucie Nauki i Technologii, w którym napisał, że prawdziwe odrzutowce komercyjne (Boeingi) nie uderzyły wieże WTC.

 

2008 – dowody oszustwa z samolotami zostało zaprezentowane w filmie „September Clues”, gdzie autor wykazał, że obrazy samolotów zostały nałożone w sposób sztuczny na materiały prezentowane na żywo. Nie wszystko jednak wyszło perfekcyjnie i np. na emitowanym materiale pokazał się nos samolotu, który musiałby przebić całą konstrukcję budynku. Obraz został na moment wyciemniony, ale jednak do emisji przedostało się kilka klatek. Oczywiście w kryminalnych mediach na ten temat nie było ani słowa.

 

28.01.2014 – Były pilot CIA John Lear stwierdził złożył zeznanie oświadczając żaden samolot nie uderzył w WTC.

John Lear stwierdził, że byłoby to fizycznie niemożliwe. W swojej eksperckiej opinii oznajmił, że fizycznie niemożliwe byłoby żeby Boeingi 767, loty AA11 i UAL175 mogły uderzyć w Bliźniacze Wieże 11 IX, zwłaszcza jeśli prowadzili je niedoświadczeni piloci:

Żaden z Boeingów 767 nie uderzył w Bliźniacze Wieże, jak oszukańczo mówili rząd, media, NIST i jej kontraktorzy

– stwierdził w swoim zeznaniu.

„Takie wypadki nie zdarzają się, bo one są niemożliwe fizycznie, z następujących powodów: w przypadku uderzenia UAL175 w południową wieżę, prawdziwy Boeing 767 rozpocząłby ‚teleskopowanie’ kiedy jego nos uderza w 14-calowe [35,56 cm] kolumny, które mają 39 cali [99,06 cm] pośrodku.”

„Ogon poziomy i pionowy natychmiast odleciałby od samolotu, uderzył w stalowe kolumny i spadł na ziemię.”

„Uderzając w stalowe kolumny silniki zachowałyby swój ogólny kształt, i albo spadłyby na ziemię, albo zostałyby znalezione w ruinach zawalonego budynku.”

„Żaden z Boeingów 767 nie może osiągnąć prędkości 540 mil/godz [810 km/godz] na wysokości 1.000 stóp [330 m] nad poziomem morza ‚parasite drag podwaja się z prędkością’ i ‘parasite power’ potraja się z prędkością.”

Wentylator silnika nie jest zaprojektowany do przyjmowania dużej ilości gęstego powietrza na tej wysokości i prędkości.

Kawałek rzekomego kadłuba zewnętrznego zawierającego wycięcia 3 lub 4 okien nie należy do samolotu [ang. jest niezgodny z samolotem], który uderzył w 14-calowe kolumny przy prędkości ponad 500 mil/godz. Zostałby pognieciony.
Żadna istotna część Boeinga 767 albo silnika nie mogłaby przebić 14-calowych kolumn i 37 stóp [10,1 m] poza ogromnym rdzeniem wieży, nie spadając na ziemię.

„W gruzie po zawaleniu musiałyby być ogromne części Boeinga 767, łącznie z rdzeniami 3 silników ważących około 9.000 funtów [4 tony] każdy, czego nie dałoby się ukryć. Ale nie ma żadnych dowodów obecności któregoś z tych ogromnych elementów 767 na miejscu WTC.” [a1]

3.  Wyburzenie nuklearne. Choć wydaje się najbardziej niewiarygodne, sądzę iż najlepiej wyjaśnia to co się stało z bliźniaczymi wieżami. Wyjaśniłem to tu: Nuklearne wyburzenie World Trade Centre

4. Termit (a nawet nanotermitu) użyty do stopienia belek nośnych co w konsekwencji umożliwiło zawalenie się budynków. Tutaj również uważam poniekąd wykorzystanie tej metody. Patrz Atak na WTC a użycie termitu

5. Wyburzanie za pomocą ładunków wybuchowych.

Uderzenie w drugą wierzę

Fakt 1. Świadkowie przy budynku nie widzieli samolotu, de fakto żadnego samolotu, a tym bardziej wielkiego rejsowego Boinga! Mówili natomiast o bombie, która wybuchła wewnątrz budynku.

Komisja śledcza i jej raport końcowy

Rząd saudyjski nie pozwolił na przesłuchania rodzin zamachowców (15 z 19 porywaczy było Saudyjczykami)  tak jak i nie przesłuchano rodziny Osamy. Nie pozwolili tez zamrozić aktywów porywaczy!

W raporcie nie wspomniano o: WTC 7, który  uznano za nieistotny w śledztwie, projekcie Able Danger – tajnym wydziale Departamentu Obrony zajmujący się Al Kaidą, który na rok przed zamachami wytropił 4 z niedoszłych porywaczy, ale dane te zostały przemilczane, zaś DIA zniszczyła 2,5 Terabajty danych owego programu!, programie PTECH [4], zeznania Sibel Edmonds (patrz Porywacze), Osamy Bin Ladenie i CIA oraz ćwiczeniami z porwanym samolotem wlatującym w budynek, które symulowano dokładnie w tym samym czasie kiedy te wydarzenia rzeczywiści miały miejsce. Natomiast warto tez wspomnieć iż a) wypowiedzi Busha i Cheney w sprawie wydarzeń przeprowadzono w tajemnicy, bez zapisu i nie pod przysięgą. b) nie pofatygowano się aby zweryfikować kto finansował zamachy!

Ciekawostki:

24.07.2001  – Larry Silverstein będąc właścicielem WTC 7 podpisuje o wartości 3,2 mld $ umowe najmu kompleksu WTC na okres 99 lat. Umowa obejmuje ubezpieczenie na 3,5 mld $ uwzględniającą akt terroryzmu!

6.09.2001 – zgłoszonych zostaje 3 150.000 opcji sprzedaży United Airlines. Obcja sprzedażny to gwarancja spadku wartości akcji. Liczba opcji sprzedaży tego dnia przekroczyła 4x średnią dzienną liczbę. [16]

7.09.2001 – zgłoszonych zostaje 27 274 opcje akcji Boeing. jest to liczba pięciokrotnie wyższa niż średnia dzienna.

10.09.2001 – zgłoszonych zostaje 4516 opcje sprzedaży akcji Amercan Airlines. Jest to 11x więcej niż normalnie.

Gazeta Nesweek z 24.09.2001 podała, iż kilku najwyższych rangi oficerów Pentagonu odwołują lot na nastepny dzień czyli przypadający w dn.  11.09.2001 r.

10.09.2001 – Burmistrz San Francisko Willy Brown dostaje anonimowy telefon, by następnego dnia nie wsiadał do samolotu. Jak się później okazało autorem telefonu była Condolizzaa Rise – doradcę do spraw bezpieczeństwa narodowego!

Głosy rozsądku

01.2008 [Japonia] – oświadczenie wygłoszone w japońskim parlamencie transmitowane na żywo, w którym Yukihisa Fujita (członek parlamentu z ramienia demokratów) kwestionuje założenia i zasadność globalnej „wojny z terrorem”, oraz dotarcie do źródeł tej wojny czyli wydarzeń z 11 września 2001 roku. Zadał pytania:

Czym były wydarzenia z 11.09.2001 roku ..” ..” co to jest terroryzm..” nie przedstawiono nam ani jednego prawdziwego dowodu świadczącego że to była właśnie Al.-Kaida..”, …”Musimy przyjrzeć się tym dowodom i zadać sobie pytanie, czym właściwie jest wojna z terroryzmem…Musimy zapytać, kim są prawdziwe ofiary tej wojny. Wydaje mi się, ze jej ofiarami są obywatele świata…”[1]

2010 – Dr Alan Sabrosky były dyrektor jednej z top uczelni wojskowej USA – US Army War College, otwarcie w wywiadzie stwierdził, że wojskowi wiedzą, że to Mossad/Israel przeprowadził atak na 9/11, tak jak wcześniej atak na USS Liberty.

Dodatkowe informacje:

Materiały wideo:

9-11 wyjaśnione w 5 minut !!! PL

9/11 – Wielka Amerykańska Operacja Psychologiczna [PL]

11 Września: Niewygodne fakty. Polski lektor HD.

————————————————————————————————————-

[1] Nexus, Nr 1 (63) Styczeń-Luty 2009, str.6

[2] – Film: 9-11 wyjaśnione w 5 minut !!! PL czas 1.25 s.

[3] – http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/tajemnice-11-wrzesnia-0

[4] – PTECH – tak nazwano oprogramowanie, któremu w roku 1996 prezydent Bill Clinton dał zielone światło dla wykorzystania w wojsku. Zostało wprzęgnięte w system współdziałania komórek rządowych, wojska i wywiadu. Historia PTECH jest ściśle związana z wydarzeniami 11 września, ponieważ wtedy właśnie użyto go dla skoordynowania danych FAA, NORAD i Secret Service. PTECH zaangażowano już dwa lata przed 9/11 do współdziałania miedzy FAA i NORAD, formalnie w celu obrony przed niespodziewanymi zagrożeniami terrorystycznymi. Myślę, że była to przygrywka do owego dnia. Wkrótce do dwóch użytkowników systemu dołączyła służba zwana Secret Service. I tak powstała triada nowej generacji. Zresztą, jak się okazuje, klientami PTECH stały się z czasem wszystkie agencje rządowe odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa. Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Dowództwo Marynarki Wojennej, NATO, FBI, IRS, Kongres, a nawet Biały Dom. Oficjalnymi szefami firmy byli Libańczyk i Saudyjczyk, jednak rzeczywistymi zarządcami pozostawali Amerykanie. Z książki „Oko cyclopa” – Sławomir M. Kozak.

[5] – Film: 9-11 wyjaśnione w 5 minut !!! PL czas 2.34 s.

[6] – Film: Fahrenheit 9/11, część 1. czas 17.50 min.

[7]. Tamże, cześć 1. czas 20,40 s.

[8]. Tamże, cześć 1. czas 21.41 – 22.06 oraz 24.55 – 25.35

[9] – Tamże, cześć 1. czas 26.24  

[10] – Tamże, cześć 1. czas 30.07

[11] – Tamże, cześć 1. czas od 30.28

[12] – Tamże, cześć 1. czas 34.50

[13] – Film: 11 Września – niewygodne fakty. Czas 1.00 min.

[14] – Tamże,  czas 0.30 s.

[15] – Tamże, 0,55 s.

[16] – 11 Września: Niewygodne fakty

[17] – http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/06/11/cwiczenia-antyterrorystyczne-poprzedzajace-krwawe-zamachy/

[18] – Tamże

[19] – http://zezorro.blogspot.com/2009_09_01_archive.html

[a1] http://wsedno24.pl/index.php/2017/06/18/pilot-cia-zeznaje-pod-przysiega-zaden-samolot-nie-uderzyl-w-wtc-dowody/